Cleo

i

Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS Cleo

Cleo w przebraniu gorącej kowbojki zapowiada muzyczną nowość? Ten widok zwala z nóg!

2022-06-08 14:04

Cleo uwielbia zaskakiwać swoich fanów i teraz zrobiła to ponownie! Przebrana w strój kowbojki zachwyciła wszystkich do tego stopnia, że ciężko oderwać od niej wzrok. Tak gorąco na jej instagramowym profilu nie było już dawno. Czy za tymi kadrami, kryje się backstage muzycznej nowości? Sprawdźcie szczegóły.

Cleo jest jedną z najbardziej popularnych i uwielbianych wokalistek w naszym kraju. Składa się na to wierze aspektów - urok osobisty, błysk w oku, dobroć płynąca z serca, a także miły stosunek do osób, które znajdują się dookoła niej. Nie można również zapomnieć o jej hitach, które co chwilę wydaje, a także o roli trenerki The Voice Kids, gdzie z edycji na edycje daje tam po prostu czadu! Cleo słynie również z niesamowicie ciepłej relacji ze swoimi fanami w sieci. Odpowiada na ich komentarze i publikuje wiele niespodzianek. Ta najnowsza zaskoczyła wszystkich. Tak gorącej Cleo w internecie nie było już dawno!

Co studiowała Cleo, Maryla Rodowicz, Michał Wiśniewski, Kasia Cerekwicka i inni? QUIZ

Viki Gabor - Kto na nią działa tak...? (Szybkie Pytania)

Cleo w kowbojskim wydaniu zapowiada muzyczną nowość

Cleo dodała nowe zdjęcia na swój oficjalny Instagram i zrobiło się naprawdę gorąco! Artystka zaprezentowała się w kowbojskim wydaniu, aż ciężko oderwać od niej wzrok. Strój który ma na sobie wiele odsłania, dlatego nic dziwnego, że na ten widok internet po prostu oszalał! To jednak nie koniec niespodzianek. Okazuje się, że właśnie tym klimatem i retorycznym pytaniem Lubicie westernowe klimaty? Co powiecie na singiel i teledysk w połowie czerwca?, Cleo uchyliła swoim fanom tajemnice o muzycznej nowości. My już nie możemy doczekać się efektu końcowego, a Wy? Wielkimi krokami nadchodzi muzyczna petarda!

Dawid Kwiatkowski śpiewa ze swoim bliźniakiem! Nagranie hitem internetu

- Woow Słowiański western ??

- O kurcze ?? no to pełne zaskoczenie ? w takiej odsłonie to nikt się Ciebie nie spodziewał ? czekam na nową nutkę ❤?

- Ahhh zdecydowanie to zdjęcie leci na tapetę u mnie w telefonie??

- Przepięknie wyglądasz❤️Ta stylówka to sztooss?

Miejskie granie - Cleo w szczerym wywiadzie

Listen to "Maryla Rodowicz i Cleo w szczerym wywiadzie" on Spreaker.