Cleo: czasy są niestabilne, więc nie wiadomo kiedy zaplanować premierę utworu! [WYWIAD]

i

Autor: Radio SuperNova Cleo: czasy są niestabilne, więc nie wiadomo kiedy zaplanować premierę utworu! [WYWIAD]

Cleo: czasy są niestabilne, więc nie wiadomo kiedy zaplanować premierę utworu! [WYWIAD]

2021-08-19 9:20

Cleo i Lexy Chaplin były gośćmi Pawła Wiszniewskiego w programie SuperStar. Nasz dziennikarz zaprosił piosenkarkę i influencerkę w związku z wydaniem utworu Polskie Mexico. Piosenka podbija nie tylko platformę YouTube, ale również naszą antenę. O czym rozmawiali w studiu SuperNovej?

Paweł Wiszniewski, którego bardzo dobrze znacie z anteny Radia SuperNova z programu SuperStar, zaprosił tym razem tuż przed zakończeniem wakacji do studia dwie piękne i utalentowane dziewczyny. Cleo i Lexy Chaplin opowiedziały między innymi o tym, że współpraca nad utworem Polskie Mexico przebiegała bardzo sympatycznie i sprawnie. Chaplin, która wystąpi w trakcie gali High League i zmierzy się z Natsu, stwierdziła, że bardzo cieszy się że mogła spróbować swoich sił w muzyce, bo gdyby nie przyjęła zaproszenia od Cleo, to bardzo by tego później żałowała. Wokalistka zaznaczyła także, że bardzo brakowało jej koncertowania, a także zdradziła swoje muzyczne plany na przyszłość.

Lady Pank koncerty 2021. Gdzie i kiedy wystąpi legendarny zespół? [TRASA, DATY]

Cała rozmowa Pawła Wiszniewskiego z Cleo i Lexy Chaplin do posłuchania na antenie Radia SuperNova w sobotę i niedzielę, 21 i 22 sierpnia 2021 roku, od godziny 10:30. Podcastu będzie mogli posłuchać już w poniedziałek rano.

Jak dobrze znasz Cleo?

Pytanie 1 z 10
Cleo tak naprawdę nazywa się ...
Grzegorz Rosiński: Thorgal powstał przez przypadek