Chyłka-Oskarżenie opis odcinka 5: prawniczka kontynuuje poszukiwanie prokuratora Baumana

i

Autor: Materiały prasowe Grupa TVN Discovery Chyłka-Oskarżenie opis odcinka 5: prawniczka kontynuuje poszukiwanie prokuratora Baumana

Chyłka-Oskarżenie opis odcinka 5: prawniczka kontynuuje poszukiwanie prokuratora Baumana

2021-12-27 10:26

Chyłka nie daje za wygraną. Próbuje ustalić co stało się z prokuratorem Baumanem. Trafia na ślad mężczyzny, który może być powiązany z całą sprawą. Premiera piątego odcinka 28 grudnia 2021 roku w Playerze!

W poprzednich odcinkach serialu sprawa Zordona od dawna wydawała się zamknięta, pojawiły się nowe dowody. Gdy okazuje się, że Kordian przebywa w areszcie, w którym osadzony został Siwowłosy, prawniczka postanawia działać i spotyka się z Feliksem.W sprawie Tatuażysty na jaw wychodzą nowe fakty. Okazuje się, że zwłoki czwartej ofiary nie należały do dziecka i nigdy nie zostały należycie zbadane przez prowadzących śledztwo. Jednocześnie Tesarewicz nie chce współpracować z prawniczką. Chyłka podejrzewa, że jej klient próbuje w ten sposób kogoś chronić. Kormak informuje Chyłkę, że poszukiwania materiałów o Tesarewiczu nie przyniosły żadnych rezultatów, co dla obojga jest bardzo podejrzane. Jednocześnie Chyłka otrzymuje zaskakujące wieści o księdzu Mieleszko. Prawniczka zwraca się z prośbą o pomoc do Feliksa, który odkrywa, że w całą sprawę zamieszany był jej dawny klient. Zachowanie Zordona zaczyna niepokoić Chyłkę, która nadal próbuje dowiedzieć się czy postawione mu zarzuty są prawdziwe. Wspólnie starają się znaleźć wyjście z sytuacji. Jednocześnie Langer nie daje o sobie zapomnieć. 

Pada śnieg w wykonaniu słuchaczy Radia SuperNova

Chyłka-Oskarżenie opis odcinka 5:co się wydarzy w serialu?

Chyłka po wygranym procesie dalej prowadzi swoje prywatne śledztwo. Z pomocą przychodzi Szczerbiński, który zabiera prawniczkę na spotkanie z ważnym świadkiem. Dziwi go, że po uwolnieniu Tesarewicza Chyłka nadal zajmuje się poszukiwaniem prawdy o Tatuażyście. Langer spotyka się z Kordianem. Oryński ostrzega go, że będzie chronić Chyłkę za wszelką cenę i nie pozwoli mu jej skrzywdzić.