Cleo

i

Autor: AKPA Cleo

Chcesz zaśpiewać z Cleo? Zostań gwiazdą i spełnij swoje marzenia!

2022-09-08 8:38

Kochasz muzykę i nie wyobrażasz sobie dnia bez śpiewania? Robisz to wszędzie - spacerując, sprzątając lub stojąc pod prysznicem? Jeśli tak ten konkurs jest właśnie dla Ciebie! Duet z Cleo to nie żart, tylko spełnienie marzeń niejednej osoby. Sprawdź, co zrobić by nagrać piosenkę z najpopularniejszą artystką w naszym kraju. Niech usłyszy Cię cała Polska!

Cleo to jedna z popularniejszych wokalistek w naszym kraju, którą na żywo chciałaby spotkać niejedna osoba. Teraz jest ku temu niesamowita okazja! Kochasz śpiewać, a muzyka to Twoja pasja? A może robić to po cichu w ramach swojego hobby? Nie czekaj ani chwili dłużej, ponieważ ten konkurs jest właśnie dla Ciebie. Zostań gwiazdą polskiej sceny i usłysz swój głos na antenie Radia SuperNova. Konkurs Startup Music to nie tylko zabawa, ale także przepustka do wielkiej kariery. Wystarczy, że nagrasz i wyślesz do nas swoją interpretację wybranej przez ciebie piosenki Cleo. Wersja studyjna, bez podkładu - decyzja należy do Ciebie! Następnie prześlij nam swoje zgłoszenie w formacie MP3 poprzez specjalny formularz na stronie startupmusic.radiosupernova.pl.

Konkurs realizowany jest w terminie od dnia 22.08.2022 do 21.09.2022, a już we wtorek 27 września odbędzie się wielki finał, podczas którego poznamy zwycięzcę, który razem z Cleo nagra i zaśpiewa jej piosenkę! To jednak nie koniec niespodzianek. Zgłoszenia uczestników puszczamy na antenie Radia SuperNova przez cały czas trwania konkursu. Kto okaże się zwycięzcą? Tego dowiemy się już niebawem!

Szybkie pytania - Cleo