Magda Gessler

i

Autor: AKPA, pixabay.com Magda Gessler

SZOKUJĄCE

Cena jagodzianki u Magdy Gessler wprawia w osłupienie. Tyle trzeba zapłacić za drożdżówkę!

2023-07-14 11:49

Jak lato to oczywiście sezon na jagody i przepyszne jagodzianki. Zastanawialiście się kiedykolwiek, ile kosztuje popularna drożdżówka z kruszonką u Magdy Gessler? Okazuje się, że wcale nie jest taka tania! Jednak czy jest najdroższa w Polsce? Odpowiedź znajdziecie w naszym artykule.

Jagodzianka od Magdy Gessler to luksus czy przesada? Można nad tym długo debatować. Wakacje trwają w najlepsze, a wraz z upalną porą roku przyszedł czas na jagody. Miłośnicy czarnych owoców są podekscytowani i z niecierpliwością wypatrują na poboczach Polaków sprzedających słoiki z jagodami. Jeszcze inni udają się w tym celu na ryneczek i właśnie tam rozpoczynają swoje łowy. Za litrowy słoik jagód trzeba zapłacić od 30-40zł w górę. Jak sezon na jagody, to oczywiście jagodzianki! W sklepach, piekarniach i restauracjach pojawia ich się coraz więcej, jednak ich ceny wprawiają Polaków w osłupienie. Magda Gessler jagodowy sezon rozpoczęła z przytupem, a 23 zł za jedną bułkę z czarnymi owocami to już przeszłość. Ile w 2023 roku trzeba zapłacić za jagodziankę od słynnej restauratorki z "Kuchennych rewolucji"? Będziecie w szoku!

Czy Polacy znają ich twarze? - Ewelina pyta i nie błądzi #3

Cena jagodzianki u Magdy Gessler

W ubiegłym roku za jagodziankę u Magdy Gessler trzeba było zapłacić 23 zł. Już wtedy cena budziła ogromny szok, jednak teraz w dobie inflacji, za bułkę z czarnymi owocami trzeba dać więcej. W 2023 roku jagodzianka w "Słodkim Słonym" Magdy Gessler kosztuje 28 zł. Mogłoby się wydawać, że wysoka cena jednej drożdżówki odstraszy klientów, jednak znikają one z lady w szybkim tempie. Okazuje się jednak, że jagodzianki Magdy Gessler nie są najdroższymi w Polsce. W tym roku droższa jest bułka z jagodami, kruszonką i budyniem w Urszi Cakes. Jej cena to 29 zł za sztukę. Zaskoczeni?

ZOBACZ TAKŻE: Półnaga Magda Gessler na okładce czasopisma. Internauci komentują jej nogi

Sonda
Lubisz jagodzianki?