Była żona Macieja Kurzajewskiego tańczy bez stanika! Internauci nie potrafi pani odpuścić

i

Autor: AKPA, screen z IG/@paulina.smaszcz Była żona Macieja Kurzajewskiego tańczy bez stanika! Internauci "nie potrafi pani odpuścić"

Była żona Macieja Kurzajewskiego tańczy bez stanika! Internauci "nie potrafi pani odpuścić"

2023-01-24 11:20

Była żona Macieja Kurzajewskiego jeszcze nie tak dawno robiła spory szum w sieci. Wszystko przez nowy związek Kurzajewskiego z Katarzyną Cichopek. Teraz celebrytka postanowiła powiedzieć światu o swojej niezależności i zatańczyła do hitu Miley Cyrus bez stanika. Internauci są w szoku i komentują, że nie potrafi odpuścić tematu swojego ex.

Paulina Smaszcz jakiś czas temu zrobiła niemałe zamieszanie w sieci. Gdy jej były mąż Maciej Kurzajewski zaczął epatować się związkiem z Katarzyną Cichopek, wywiązała się mocna burza! Kobieta udzielała się w mediach i mówiła w złych słowach o swoim ex, a także o jego relacji z synami. Jakiś czas temu Paulina Smaszcz zniknęła i wycofała się ze swojej działalności w mediach społecznościowych. Była to najwyraźniej cisza przed burzą, ponieważ celebrytka wróciła z przytupem, a wszystko za sprawą zdradzonej Shakiry, która wydała piosenkę wbijającą szpilę jej byłemu, a także Miley Cyrus, która śpiewa w nowym hicie o swojej niezależności.

ZOBACZ TAKŻE: Doda zemściła się na byłym niczym Shakira. W piosence ujawniła wiele pikantnych szczegółów!

Czy Polacy znają ich twarze? - Ewelina pyta i nie błądzi #3

Paulina Smaszcz tańczy bez stanika do Miley Cyrus

Była żona Macieja Kurzajewskiego, wzięła udział w najnowszym trendzie i zatańczyła do piosenki Miley Cyrus - Flowers. Piosenka opowiada o niezależności kobiety i o tym, że "może sama kupić sobie kwiaty, napisać swoje imię na piasku i rozmawiać ze sobą godzinami". Smaszcz wystylizowała się na amerykańską gwiazdę i w czarnej marynarce bez stanika zatańczyła w rytm światowego hitu. Dużą uwagę przykuły widoczne piersi celebrytki, ale także jej najnowsza fryzura. Wielu osobom nie spodobał się jednak taniec Pauliny Smaszcz i uważają, że powinna odpuścić medialnie temat ze swoim byłym.

- Żałosne??‍♀️ współczuje Pani ze dalej ciągnie ten temat i nie potrafi odpuścić…

- Ładna kobieta ale moim zdaniem to jest po to żeby pokazać byłemu mężowi ze jest szczęśliwa, ale chyba tak nie jest

- Super ❤️?szkoda,że wcześniej prała Pani publiczne brudy. Szkoda,że właśnie w ten sposób nie zaczęła Pani w ten sposób swojej prywatnej(publicznej)wojenki.

Poniżej możecie zobaczyć taniec Pauliny Smaszcz i jej głęboki dekolt, który mocno rzuca się w oczy.

ZOBACZ TAKŻE: Katarzyna Cichopek promienieje u boku ukochanego. Nie zabrakło czułości!

Sonda
Obserwujesz Paulinę Smaszcz w mediach społecznościowych?