Bursztynowy Słowik

i

Autor: akpa

Top Of The Top Festival

Bursztynowy Słowik 2023 - NOMINOWANI. Kto jest nominowany?

2023-08-22 20:03

Festiwal w Sopocie od lat cieszy się ogromną popularnością. W tym roku widzowie po raz kolejny zdecydują, kto otrzyma prestiżową nagrodę, jaką jest Bursztynowy Słowik. O statuetkę walczyć będzie wielu artystów, których piosenki z pewnością są Wam dobrze znane. Sprawdźcie, kto jest nominowany do Bursztynowego Słowika 2023 w naszym artykule.

Nominacje do Bursztynowego Słowika 2023 wzbudzają ciekawość wielu osób. Kto w tym roku walczy o prestiżową statuetkę? Sopot Festival od lat cieszy się ogromną popularnością, a widzowie telewizji TVN z niecierpliwością wyczekują konkursu o Bursztynowego Słowika. W ostatnich latach nagroda ta powędrowała w ręce Dawida Kwiatkowskiego, Michała Szpaka, czy też do zespołu Virgin za numer "Znak pokoju". W 2023 roku Sopot Top Of The Top Festival odbędzie się w dniach od 21 do 24 sierpnia. Czterodniowe święto muzyki zafunduje widzom wiele emocji i wrażeń, a drugiego dnia festiwalu wszyscy usłyszą rytmy lata pod hasłem #Summer Vibes. Będą to najpopularniejsze piosenki w wakacyjnych, klimatycznych aranżacjach, ale to nie koniec! We wtorek 22 sierpnia odbędzie się także konkurs Bursztynowy Słowik. Znamy listę nominowanych do prestiżowej statuetki!

SuperNova LIVE: zmysłowe wykonanie utworu Oczy szeroko zamknięte Ani Wyszkoni

Bursztynowy Słowik 2023 - NOMINACJE

Kto jest nominowany do Bursztynowego Słowika 2023? Okazuje się, że w tym roku w plebiscycie bierze udział siedmioro wykonawców, w tym jeden reprezentant zagraniczny. O Bursztynowego Słowika na Festiwalu Top Of The Top Festival w Sopocie walczą:

  • Adam Foyer z "The Ballet Girl"
  • Bovska z utworem "Ziemia mi się pali"
  • Kwiat Jabłoni z "Od nowa"
  • Paula Roma ze "Śmiało"
  • Effy z "Nie broń mi"
  • Daria ze Śląska z "Gambino"
  • Rubens z "Pantera Disco"

Poniżej możecie zagłosować, kto Waszym zdaniem ma szansę na Bursztynowego Słowika 2023.

Sonda
Kto wygra Bursztynowego Słowika 2023?