Piotr Rubik - Rubens

i

Autor: AKPA Piotr Rubik - Rubens

GWIAZDY

Kim jest Rubens piosenkarz? Piotr Rubik robi karierę solo! [WIEK, WZROST, INSTAGRAM]

2023-12-22 9:20

Pod pseudonim Rubens, kryje się Piotr Rubik. Artysta jest obecny na polskiej scenie muzycznej od lat jednak w całkiem innej roli niż. Dopiero teraz mężczyzna postanowił nagrać coś na własne konto i zachwycił wszystkich kawałkiem "Wszystko OK?" z którym został nominowany do nagrody Fryderyka 2023. Co trzeba o nim wiedzieć?

Spis treści

  1. Rubens - wiek, wzrost
  2. Rubens - piosenki
  3. Rubens - dziewczyna
  4. Rubens - pseudonim
  5. Rubens - Instagram

Rubens piosenkarz zainteresował sobą wiele osób. Kim jest? Rubens to tak naprawdę Piotr Rubik, który w branży muzycznej aktywny jest od wielu lat. Gitarzysta, songwriter, a teraz także wokalista solo! Na co dzień mężczyzna zasila zespół Darii Zawiałow, jako gitarzysta, ale to jeszcze nie koniec. Artysta występował na scenie także z Vito Bambino, Dawidem Podsiadło, królem oraz Igo na trasach Męskie Granie 2021 i Męskie Granie 2020. Co ciekawe, na swoim koncie ma także sukcesy powiązane z innymi gwiazdami. Rubens jest współtwórcą wielu polskich hitów, w tym kawałka "Złoto", który skomponował wspólnie z Mrozem. Teraz artysta poszedł w karierę solo i już zdążył zasilić swoje konto nowymi sukcesami. Co jeszcze musicie o tym wiedzieć?

ROXIE WĘGIEL W BIELIŹNIE! (POLICJA W DOMU BRITNEY SPEARS, KWIATKOWSKI I BEDOES)| Maks ON AIR odc 2

Rubens - wiek, wzrost

Ile lat ma Rubens piosenkarz? Niestety takiej informacji nie znajdziemy w sieci, tak samo tego ile wzrostu mierzy. Możemy domyślać się tylko, że mężczyzna jest po 30-tce.

Rubens - piosenki

Rubens ma na swoim koncie numer o tytule "Wszystko ok", który dostał nominację na Fryderyki 2023 w kategorii "utwór roku". Numer został wyświetlony na YouTube blisko 5 mln razy i co ciekawe, ta liczba cały czas rośnie!

Rubens - dziewczyna

Czy Rubens ma dziewczynę? Artysta był w związku z Darią Zawiałow, jednak ich fani przeprowadzili jakiś czas temu małe śledztwo z którego wynika, że Daria i Piotr przestali się nawzajem obserwować na Instagramie. Wcześniej para nie ukrywała swojej relacji, a na ich social mediach można było znaleźć wspólne zdjęcia. Dziś najprawdopodobniej znowu są razem. Oprócz tego w internecie można znaleźć także informacje, że prywatnie Piotr, czyli Rubens ma dwóch synów.

Rubens - pseudonim

Jak się okazuje Rubens miał wcześniej całkiem inny pseudonim. Przez jakiś czas posługiwał się ksywą "Nie klaszczę", a wszystko ze względu na takie samo imię i nazwisko ze znanym kompozytorem Piotrem Rubikiem.

Rubens - Instagram

Rubens jest aktywny na Instagramie. Znajdziecie go bez problemu pod nickiem @rubens____ gdzie obserwuje go ponad 16,5 tysiąca osób.