Bestsellerowy album Ani Dąbrowskiej na specjalnym winylu. Jakie utwory zawiera?

i

Autor: Materiały prasowe Magic Records Bestsellerowy album Ani Dąbrowskiej na specjalnym winylu. Jakie utwory zawiera?

Bestsellerowy album Ani Dąbrowskiej na specjalnym winylu. Jakie utwory zawiera?

2021-06-01 15:30

Dla naiwnych marzycieli to album, który ukazał się w 2016 roku po kilkuletniej przerwie. Płyta była zapowiadana jako podsumowanie pewnego okresu w twórczości Ani Dąbrowskiej, a zarazem początkiem zupełnie czegoś nowego. W 2015 roku Ania rozpoczęła pracę ze swoim zespołem, szykując nowy materiał. Powstawał on przez pół roku, w czterech różnych warszawskich studiach , z udziałem kilkunastu muzyków.

Brzmienie Dla naiwnych marzycieli to zasługa Aleksandra Kowalskiego, lepiej znanego jako Czarny HIFI. Producenta, który choć kojarzony jest przede wszystkim z hip-hopem (z grup HiFi Banda i Monopol, a także ze współpracy m.in. z Eldo, Pezetem, Mor W.A., Sokołem i Marysią Starostą), ale również doskonale odnajduje się w świecie kojących zwrotek i chwytliwych refrenów. Dla naiwnych marzycieli to rzeczywiście płyta rozmarzona i może nawet naiwna, ale przede wszystkim przebojowa i mimo kilku gorzkich nut, wprawiająca w pogodny nastrój. Zresztą, tego pisać nie trzeba – każdy fan muzyki w Polsce doskonale wie, jak działa głos Ani Dąbrowskiej. Płyta CD Dla naiwnych marzycieli zadebiutowała na pierwszym miejscu Oficjalnej Listy Sprzedaży już w dniu premiery oraz została wyróżniona przez ZPAV statusem Platynowej Płyty.

Google Street View na ulicach! Gdzie je spotkać? [LISTA MIAST, DATY]

W 2021 roku mija 5 lat od premiery albumu, w związku z tym mamy niespodziankę dla fanów Ani Dąbrowskiej. Edycja specjalna albumu Dla naiwnych marzycieli ukaże się 25 czerwca na różowym, przezroczystym 180-gramowym winylu. Nakład tego wydawnictwa jest limitowany, ukaże się tylko 2000 egzemplarzy. Każdy z nich będzie miał swój unikalny numer.

Wersow kiedyś i dziś

[QUIZ] Największe polskie hity lat 80. Kto śpiewa ten przebój?

Pytanie 1 z 25
Który zespół wylansował przebój "Słodkiego, miłego życia"?