B.R.O żałuje że oddał jeden kawałek Ekipie Friza? [TYLKO U NAS]

i

Autor: Radio SuperNova B.R.O żałuje że oddał jeden kawałek Ekipie Friza? [TYLKO U NAS]

B.R.O żałuje że oddał jeden kawałek Ekipie Friza? [TYLKO U NAS]

2022-01-31 20:21

Jakub B.R.O Birecki był ostatnio gościem u Pawła Wiszniewskiego w Szybkich Pytaniach. Raper opowiedział między innymi gdzie pierwszy raz pocałował swoją żonę, a także czy żałuje że oddał jeden kawałek Ekipie Friza. Zobaczcie nowy odcinek na radiosupernova.pl!

B.R.O żałuje że oddał jeden kawałek Ekipie Friza? Na to pytanie Jakub B.R.O Birecki odpowiedział w naszym programie Szybkie Pytania. Okazuje się, że jest jeden numer. Który dokładnie? Oprócz tego Birecki opowiedział o pierwszym pocałunku ze swoją żoną, co lubi najbardziej jeść, a także o najgorszym koncercie w swoim życiu. Sprawdźcie koniecznie nowy odcinek Szybkich Pytań już teraz na radiosupernova.pl.

SZYBKIE PYTANIA - B.R.O

Kim jest Jakub B.R.O Birecki?

Jakub B.R.O Birecki to polski raper i producent muzyczny. W młodości piłkarz Startu Otwock i juniorskich drużyn Polonia Warszawa. Karierę muzyczną rozpoczął w 2009 roku nielegalem Univers Story. Następnie ukazały się kolejne wydawnictwa Bireckiego: Next Level i minialbum Next Seven. W 2019 roku artysta wystąpił na Polsat SuperHit Festival z utworem Mówiła mi, za który otrzymał potrójną platynową płytę. W 2020 roku ukazały się dwa wydawnictwa. Rapowe Next Level 3, oraz popowo-funkową Delorean. Obydwa longplaye tworzą spójną całość. Raper zaskoczył wtedy swoim nowym muzycznym obliczem. Pod koniec 2020 roku podjął współpracę z Karolem Frizem Wiśniewskim i całą Ekipą. Został songwriterem i trenerem wokalnym Youtuberów. Napisał kilkanaście utworów na debiutancki album influencerów Ekipa - Sezon 3, który już w przedsprzedaży pokrył się platyną. Od 31 stycznia 2022 roku, występuje w serialu Bunt produkcji TVN.

Sonda
Kogo mamy zaprosić do Szybkich Pytań?