B.R.O wspiera młodych artystów! Nagrał utwór ze Skotiskotem. Czy Na szlaku okaże się hitem?

i

Autor: Jakub Adamiak B.R.O wspiera młodych artystów! Nagrał utwór ze Skotiskotem. Czy Na szlaku okaże się hitem?

B.R.O wspiera młodych artystów! Nagrał utwór ze Skotim. Czy Na szlaku okaże się hitem?

2021-08-19 15:00

Jakub B.R.O Birecki nie zwalnia tempa po sukcesie płyty Ekipy - Sezon 3, na którą napisał kilkanaście utworów. Teraz producent, songwriter i raper postanowił wspomóc artystę, który wysłał mu do oceny swój kawałek. Okazuje się, że Birecki dograł się z wielką przyjemnością. Jak im wyszła ta współpraca?

B.R.O wspiera młodych artystów! Nagrał utwór ze Skotim. Czy Na szlaku okaże się hitem? B.R.O uwielbia pomagać początkującym artystom, co już udowodnił niejednokrotnie. Na jego albumie Next Level 3, który premierę miał w listopadzie 2020 roku, bit do utworu Młody Bóg stworzył Skotis. Teraz okazuje się, że współpraca pomiędzy raperami zawęziła się, ponieważ do Bireckiego trafił utwór Na szlaku. Kuba nie zastanawiał się zbyt długo i postanowił dograć się do tej piosenki.

Weterynarz leczy owce muzyką

B.R.O wspiera młodych artystów! Nagrał utwór ze Skotim

Tomek Skoczek urodził się w 1993 roku i pochodzi z Jeleniej Góry. W wieku 14. lat stawiał swoje pierwsze kroki w muzyce. Po maturze trafił na międzynarodowe studia w ramach programu Neisse University, które odbywały się na terenie Czech, Polski i Niemiec. Po zakończeniu pierwszego stopnia zdecydował się na kontynuowanie nauki na niemieckiej uczelni Hochschule Zittau/Görlitz. Po ukończeniu studiów przeprowadził się do Drezna, w którym mieszka i pracuje w branży IT do dziś. W wolnych chwilach zajmuje się produkcją muzyki, pisaniem tekstów oraz ich nagrywaniem.

Lady Pank koncerty 2021. Gdzie i kiedy wystąpi legendarny zespół? [TRASA, DATY]

Jak wspomina, współpracę z B.R.O rozpoczął przez przypadek: Pewnego dnia oglądałem jego Instastories, w którym zachęcał do przesyłania bitów na jego najnowsza płytę NL3. Bezzwłocznie skompletowałam paczkę z bitami pasującymi do Kuby, a następnie ją wysłałem. Praktycznie od razu dostałem odpowiedź, że kilka z nich wpadły jemu w ucho. Ostatecznie jeden z nich znalazł się na płycie, tworząc numer Młody Bóg, na którym gościnnie wystąpił Kubańczyk.

Skoczek dodaje, że bardzo cieszy się, że Birecki dograł się do tego kawałka: Podczas prac nad moim albumem Chwile2021 tworzyłem utwór Na Szlaku, który nawiązuje w dużym stopniu do zmiany miejsc zamieszkania oraz tęsknoty za rodzinnymi stronami. Pierwotnie miał być to utwór bardziej osobisty, jednak motyw spotkania się z kimś na szlaku wziął górę i postanowiłem zaproponować dogranie się Kubie. Pomysł ten spotkał się z jego aprobatą i po kilku miesiącach sfinalizowaliśmy numer Na Szlaku, kręcąc do niego teledysk w malowniczej Kotlinie Jeleniogórskiej. Podsumowując naszą współpracę, to muszę przyznać, że była to czysta przyjemność i mam nadzieje, że nieraz spotkamy się na szlaku.

O kim mowa? Ekipa Friza bez tajemnic!

Pytanie 1 z 11
Mercedesem w Ekipie nie jeździ...