B.R.O wspiera młodych artystów! Na streamach będzie uczył robienia beatów

i

Autor: Materiały prasowe B.R.O B.R.O wspiera młodych artystów! Na streamach będzie uczył robienia beatów

B.R.O wspiera młodych artystów! Na streamach będzie uczył robienia beatów

2021-10-12 11:12

Jakub Birecki nie ukrywa, że uwielbia pomagać młodszym kolegom z branży. Raper uruchamia swój własny kanał w serwisie Twitch. Na streamach będzie wspierał artystów, którzy chcą wydać swoj singiel, ale nie tylko. Kiedy i o której godzinie oglądać transmisje na żywo B.R.O? Co będzie działo się na streamach? 

B.R.O na swoim koncie ma kilka złotych, platynowych i diamentowych płyt. Wie w jaki sposób zainteresować słuchacza swoją muzyką. Teraz będzie dzielił się swoją wiedzą na streamach, które zrealizuje na żywo ze swojego studia w Warszawie. W trakcie transmisji fani artysty i młodzi wykonawcy będą mogli zobaczyć tworzenie muzyki na żywo. Birecki pokaże jak powstają bity od podstaw, a także oceni wybranych kandydatów na potencjalne gwiazdy rapu na podstawie przesłanego demo. Stream to również forma jeszcze bliższego poznania swoich fanów. B.R.O będzie odpowiadał na pytania widzów, nawet na te najtrudniejsze. Oprócz moich przemyśleń, widzowie będą mieli swoj wkład w utworach, które będę tworzył. W trakcie streamów wpadną do mojego studia również goście, z którymi porozmawiam na aktualne, gorące tematy - tak swoje internetowe transmisje kwituje B.R.O.

Squid Game: gra na telefon? Jak ściągnąć aplikacje? Ile kosztuje?

SuperNova LIVE - Roksana Węgiel - materiał zza kulis

B.R.O: kiedy oglądać stream na Twitchu?

Kiedy oglądać stream na żywo B.R.O? Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta. Transmisje na koncie bro_oficjalnie na Twitchu będą odbywały się w każdą środę, począwszy od 13 października 2021 roku, o godzinie 19:00.

SuperNova LIVE: pierwsze wideo z koncertu Roksany Węgiel! Musisz je zobaczyć

B.R.O: kim jest?

B.R.O to polski raper i producent muzyczny. W młodości piłkarz Startu Otwock i juniorskich drużyn Polonia Warszawa. Karierę muzyczną rozpoczął w 2009 roku nielegalem Univers Story. Następnie ukazały się kolejne wydawnictwa Bireckiego: Next Level i minialbum Next Seven. W 2019 roku artysta wystąpił na Polsat SuperHit Festival z utworem Mówiła mi, za który otrzymał potrójną platynową płytę. W 2020 roku ukazały się dwa wydawnictwa. Rapowe Next Level 3, oraz popowo-funkową Delorean. Obydwa longplaye tworzą spójną całość. Raper zaskoczył wtedy swoim nowym muzycznym obliczem. Pod koniec 2020 roku podjął współpracę z Karolem Frizem Wiśniewskim i całą Ekipą. Został songwriterem i trenerem wokalnym Youtuberów. Napisał kilkanaście utworów na debiutancki album influencerów Ekipa - Sezon 3, który już w przedsprzedaży pokrył się platyną.