B.R.O w Radiu SuperNova

i

Autor: Jakub Adamiak

B.R.O po raz pierwszy szczerze o współpracy z Ekipą Friza [WYWIAD]

2021-07-16 16:21

Jakub B.R.O Birecki był gościem programu Moniki Król, Miejskie Granie - Strefa Kultury i Nowej Muzyki. 29-letni raper zaprezentował całkowicie nową odsłonę swojego muzycznego brzmienia. Opowiedział również o współpracy z Ekipą i swoich początkach w muzyce.

Jakub B.R.O Birecki to polski raper i producent muzyczny. W młodości piłkarz Startu Otwock i juniorskich drużyn Polonia Warszawa. Karierę muzyczną rozpoczął w 2009 roku nielegalem Univers Story. Następnie ukazały się kolejne wydawnictwa Bireckiego: Next Level i minialbum Next Seven. W 2019 roku artysta wystąpił na Polsat SuperHit Festival z utworem Mówiła mi, za który otrzymał potrójną platynową płytę. W 2020 roku ukazały się dwa wydawnictwa. Rapowe Next Level 3, oraz popowo-funkową Delorean. Obydwa longplaye tworzą spójną całość. Raper zaskoczył wtedy swoim nowym muzycznym obliczem. Pod koniec 2020 roku podjął współpracę z Karolem Frizem Wiśniewskim i całą Ekipą. Został songwriterem i trenerem wokalnym Youtuberów. Napisał kilkanaście utworów na debiutancki album influencerów Ekipa - Sezon 3, który już w przedsprzedaży pokrył się platyną. 

B.R.O - wiek, wzrost, żona, piosenki, nowy album. Kim jest raper?

Birecki był gościem programu Miejskie Granie - Strefa Kultury i Nowej Muzyki u Moniki Król. B.R.O opowiedział miedzy innymi w jaki sposób powstawała jego nowa piosenka Pierwszy Raz, która premierę miała w czwartek, 15 lipca 2021 roku. Zdradził również jak przebiegała współpraca przy tworzeniu debiutanckiego krążka Ekipa - Sezon 3. 

B.R.O o współpracy z Ekipą i swoim nowym singlu