Awaria w T-Mobile: użytkownicy od rana mają problemy z usługami! Jak długo potrwa?

i

Autor: canva.com Awaria w T-Mobile: użytkownicy od rana mają problemy z usługami! Jak długo potrwa?

Awaria w T-Mobile 4.01.2021: użytkownicy od rana mają problemy z usługami! Jak długo potrwa?

2021-10-04 18:30

W poniedziałek, 4 października 2021 roku, w całym kraju użytkownicy sieci T-Mobile mają spore problemy z połączeniami telefonicznymi, a także dostępem do internetu. Okazuje się, że awaria jest naprawdę spora, ponieważ obejmuje cały kraj. Jak długo potrwa?

Awaria w T-Mobile: użytkownicy od rana mają problemy z usługami! Jak długo potrwa? Na to pytanie próbują odpowiedzieć sobie wszyscy użytkownicy magentowej sieci. Okazuje się, że rano w poniedziałek, 4 października 2021 roku, większość osób, które posiada usługi w T-Mobile ma ogromne problemy. Połączenia telefoniczne się zrywają, internet nie działa, bądź jest bardzo wolny. Zdenerwowani klienci informują o awarii w serwisie downdetector. Jak długo potrwają problemy techniczne?

Robert Makłowicz i Marcin Śliwa we wspólnym felietonie w Radiu SuperNova! Kiedy i o której posłuchać?

Natalia Nykiel i Error - to najlepsze wykonanie jakie dziś zobaczysz!

Awaria w T-Mobile: jak długo potrwa?

W poniedziałek, 4 października 2021 roku, doszło do sporej awarii w T-Mobile. Użytkownicy od rana mają problemy z połączeniami komórkowymi, a także ze swobodnym dostępem do internetu. Abonenci poinformowali o tym w specjalnym serwisie downdetector.

Patricia Kazadi pokazała się w bieliźnie. Fani oszaleli!

Niestety nie wiadomo jak długo potrwa awaria w magentowej sieci. Wszystko wskazuje jednak na to, że we wtorek, 5 października, abonenci będą mieli przywrócone wszystkie usługi.