messenger

i

Autor: canva

Awaria Messengera 12.04.2022. Dlaczego są problemy z aplikacją? Kiedy awaria się skończy?

2022-04-12 7:57

Potężne problemy mają użytkownicy Messengera w Polsce. Okazuje się, że we wtorek, 12 kwietnia 2022 roku, użytkownicy popularnego komunikatora od Facebooka, mają kłopoty z korzystaniem z aplikacji. Jakie to są problemy? Kiedy awaria ustąpi? Sprawdziliśmy to dla Was!

Awaria Messengera 12.04.2022. Dlaczego są problemy z aplikacją? Kiedy awaria się skończy? Odpowiedzi na te pytania są niestety bardzo trudne do znalezienia w sieci. Kłopoty z Messengerem użytkownicy zgłaszali po ostatniej aktualizacji. I to nie są tylko i wyłącznie problemy związany z samą obsługą apki w telefonie, ale również i w komputerze stacjonarnym. Kiedy zostanie usunięta awaria?

Córka B.R.O rozbiła bank! Zosia zaśpiewała hit od sanah

Sławomir - Co jadł w Tajlandii? (Szybkie Pytania)

Awaria Messengera 12.04.2022. Dlaczego są problemy z aplikacją?

Awaria Messengera 12.04.2022, to przede wszystkim problemy z aplikacjami mobilnymi na iOS i Androida. Po pierwsze użytkownicy zgłaszają kłopoty z synchronizacją czatu pomiędzy deskopem, a mobilną wersją oprogramowania. Sporo negatywnych głosów, również można usłyszeć o zdjęciach, które nie ładują się od razu w telefonie.

B.R.O żałuje że oddał jeden kawałek Ekipie Friza? [TYLKO U NAS]

Awaria Messengera 12.04.2022. Kiedy awaria się skończy?

Problemy z Messengerem użytkownicy zaczęli zgłaszać tuż przy ostatniej aktualizacji oprogramowania, czyli w sobotę, 9 kwietnia 2022 roku. Okazuje się, że sam Facebook nie wiadomo kiedy dokładnie awaria zostanie usunięta. Wszystko wskazuje na to, że internauci będą musieli poczekać na nową wersję Messengera na iOS i Androida.

Która gwiazda mogłaby zostać Twoją przyjaciółką?

Pytanie 1 z 11
Co robisz w wolnym czasie?