Ania Wyszkoni

i

Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS Ania Wyszkoni

Anna Wyszkoni promienieje z nową energią. Fani "to już nie ta Ania którą pamiętam"

2022-07-25 10:50

Anna Wyszkoni ma za sobą ciężki czas. Piosenkarka pokonała wiele przeciwności losu i rok temu z nową energią wróciła do branży muzycznej. Teraz pokazała się w pofalowanych włosach i nieco innych rysach twarzy. Fani od razu zauważyli u niej pozytywną energię i nie mogli wyjść z podziwu jej przemiany. Niestety, znaleźli się też tacy, co postanowili skrytykować nowe wydanie artystki.

Anna Wyszkoni to piosenkarka, która od lat rozkochuje w sobie polską publiczność. Niedawno, ponieważ 21 lipca świętowała swoje 42. urodziny i dziękując za życzenia, ujawniła, że jest bardzo szczęśliwa. Jakiś czas temu w jej życiu nie było jednak tak kolorowo. Ania Wyszkoni miała trudny czas, ponieważ nie wiedziała, czy jeszcze kiedykolwiek wyjdzie na scenę i zaśpiewa przed publicznością. Wokalistka usłyszała diagnozę - rak tarczycy. Mimo iż z czasem pokonała chorobę, to pojawiły się kolejne problemy, które na szczęście zdołała pokonać. W 2021 roku Wyszkoni wróciła na scenę z singlem Skrable, a tym samym zaprezentowała wszystkim swój nowy image. Jej styl stał się bardzo kobiecy i wyrazisty, a do tego bardzo młodzieńczy. Fani oszaleli z zachwytu, a teraz artystka zaskoczyła ich na nowo! Jak dziś wygląda gwiazda od hitu Czy ten pan i pani?

ZOBACZ TAKŻE: Co robili zanim byli sławni? Nie zgadniecie gdzie pracował Marcin Miller, Cleo i inni

Szybkie pytania - Cleo

Anna Wyszkoni - metamorfoza

Anna Wyszkoni zaczynała karierę ponad 20 lat temu! Gdy śpiewała w zespole Łzy, miała krótkie i ciemne włosy, a w dodatku przez cały czas mogła pochwalić się szczupłą sylwetką, której pozazdrościła jej niejedna kobieta. Z czasem postanowiła jednak postawić na zmiany, które najbardziej widoczne okazały się być rok temu podczas jej powrotu do branży muzycznej. Artystka zapuściła włosy i przefarbowała je na blond, co dodało jej nowej energii. Dziś Ania Wyszkoni prezentuje się w falowanych blond włosach sięgających do ramion, opadającą grzywką na czoło i chętnie odsłania swoje ciało. Fani są zachwyceni jej nową energią i cieszą się ze szczęścia 42-latki, chociaż znaleźli się też tacy, co stwierdzili, że nowa Ania nie jest tą piosenkarką jak dawniej.

- Ta fryzura i energia super ???

- Wow Petarda ??

- Młodzieżówa z Pani. Miłej niedzieli i udanego tygodnia Pani życzę

- To już nie ta Ania Wyszkoni którą pamiętam

- Poprzednie wcielenie bardziej mi jednak odpowiadało i było dużo korzystniejsze. Taka mała sugestia…

Poniżej możecie zobaczyć, jak w grzywce i lekkich falach prezentuje się Ania Wyszkoni. Ta marynarka w maziaje, odejmuje jej lat i dodaje młodzieżowego pazura!

Czyja to piosenka? Sprawdź czy odgadniesz wykonawcę po samym tytule!

Pytanie 1 z 10
Piosenkę "Lepiej mieć" śpiewa: