Sara James

i

Autor: screen z YouTube/Bądźmy razem. TVP Sara James

America's Got Talent od kuchni. Sara James powiedziała jak było naprawdę!

2022-09-21 14:39

Przygoda Sary James z amerykańskim Mam Talent dobiegła końca. Artystka wróciła do Polski, a na lotnisku przywitali ją dumni fani. 14-latka zdecydowała się opowiedzieć przed kamerami, jak naprawdę było w USA. Jej amerykański sen zachwyca wszystkich dookoła!

Sara James ma dopiero 14 lat, a sukcesów może pozazdrościć jej każdy! Nie dość, że podbiła polską scenę muzyczną, to w dodatku pokochała ją Europa i Ameryka. Polakom Sara James dała się poznać za sprawą czwartej edycji The Voice Kids, którą zresztą wygrała. Następnie zabrakło jej zaledwie sześciu punktów, by zostać okrzykniętą zwyciężczynią Eurowizji Junior 2021. Mimo tego nastolatka nie poddała się i wciąż krok po kroku, spełniała swoje kolejne marzenia. Sara James wsiadła z mamą w samolot i wybrała się na casting do amerykańskiego Mam Talent. Tam oczarowała nie tylko publiczność, ale także jurorów, a Simon Cowell podarował jej złoty przycisk. Artystka automatycznie znalazła się w półfinale i dzięki głosom widzów dołączyła do grona finalistów.

Sara James ze złotym przyciskiem w Amerykańskim Mam Talent

Sara James - America's Got Talent

Mimo iż Sara James nie wygrała amerykańskiego Mam Talent, to spełniła swoje marzenia. Dodatkowo dowiedział się o niej prawie cały świat, więc śmiało można wróżyć jej międzynarodową karierę muzyczną. Po powrocie do Polski, Sara James została ciepło powitana na lotnisku, a niedawno został wyemitowany specjalny reportaż o jej drodze do spełnienia marzeń. 14-latka opowiedziała Aleksandrowi Sikorskiemu z TVP o wszystkim co działo się za kulisami, ale także o swoich emocjach, które towarzyszyły jej w USA. Ekskluzywny wywiad z Sarą James przypominający drogę młodej wokalistki do finału programu America's Got Talent, gromadzi coraz więcej wyświetleń i pozytywnych komentarzy. Chcecie wiedzieć jak to było naprawdę? Obejrzyjcie reportaż, który zamieszczamy Wam poniżej.

- Tak dojrzałej 14-sto latki i z taką charyzmą i głosem, to świat chyba nie pamięta

- Świetna dziewczyna :) ogromnie dojrzała jak na swój wiek! Mam nadzieje, że będzie śpiewać i śpiewać, bo to jest TEN talent

- Sara Jesteś Wielka!!!!!!!! Cały świat może być z ciebie Dumny!!!!!!! Polskę Podbiła, Europę Podbiła a teraz Amerykę!!!!!!

ZOBACZ TAKŻE: Viki Gabor w blond włosach niczym Barbie! Fani zauroczeni metamorfozą 'pasuje ci'

Sonda
Myślisz, że Sara James zrobi światową karierę?