Aleksandra Kwaśniewska

i

Autor: AKPA, Instagram/aleksandraleksandrowna Aleksandra Kwaśniewska

Aleksandra Kwaśniewska pozuje w "cnotliwej" bieliźnie. Ciężko oderwać od niej wzrok!

2022-11-08 13:00

Córka byłego prezydenta Aleksandra Kwaśniewska podzieliła się fotografią, na której pozuje - jak sama napisała w "cnotliwej" bieliźnie. Zdjęcie przykuło uwagę wielu internautów, którzy zarzucili ją samymi komplementami. Ciężko oderwać od niej wzrok!

Aleksandra Kwaśniewska to nie tylko córka byłego prezydenta Polski, ale także dziennikarka i autorka tekstów piosenek. Choć w 2014 roku wycofała się z show-biznesu po oszustwie którego padła ofiarą ze strony swojej menedżerki, to wróciła na salony i widzowie mogą oglądać ją w roli prezenterki telewizyjnej i prowadzącej Miasto Kobiet na TVN Style. Aleksandra Kwaśniewska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i chętnie dzieli się z obserwatorami zdjęciami ze swoich egzotycznych podróży i nie tylko. 41-latka zdecydowała się ostatnio na publikację odważnego zdjęcia w "cnotliwej" bieliźnie.

Czy Polacy znają ich twarze? - Ewelina pyta i nie błądzi #3

Aleksandra Kwaśniewska w odważnej bieliźnie

Aleksandra Kwaśniewska słynie nie tylko z eleganckiego stylu, ale także z poczucia humoru. Prezenterka telewizyjna opublikowała niedawno na swoim instagramowym profilu odważne zdjęcie, jak sama przyznała w "cnotliwej" bieliźnie. Na komentarze zachwyconych internautów nie trzeba było długo czekać, podobnie jak na jej męża. Kuba Badach z którym Kwaśniewska jest w związku małżeńskim od 2012 roku, zachwycił się fotografią żony, od której ciężko oderwać wzrok!

- Nie wiem, czy Ci mówiłem, ale uwielbiam to zdjęcie ? - skomentował wymownie Badach

Nie tylko Ola Kwaśniewska rzuciła zabawnym opisem, ale jej humor podłapali także internauci, którzy postanowili zrobić to samo w komentarzach.

- Czy aby nie za zimno ? Świetnie ?

- Ugruntowanie cnót niewieścich

- Klasa po mamusi, chylę czoła 

- Trochę jak Lana del Rey ❤️

- 100% cnót niewieścich

Sonda
Lubisz Aleksandrę Kwaśniewską?