Madonna

i

Autor: AKPA//Instagram Madonny

Madonna pokazała biust! Zdjęcie TOPLESS naprawdę zachwyca

Królowa popu Madonna znana jest z tego, że nie wstydzi się eksponować swojego ciała. 64-letnia piosenkarka zamieściła w mediach społecznościowych pikantne zdjęcia, na których pozuje całkowicie topless. Gwiazda od lat walczy o równe traktowanie kobiet i mężczyzn.

Jakiś czas temu Marzena Rogalska spotkała się z oburzeniem ze strony internautów, po tym jak pokazała piersi na Instagramie. Popularna dziennikarka zapozowała topless, by okazać swoje wsparcie dla akcji Top Freedom mającej na celu walkę z dyskryminacją kobiet i kobiecego ciała. O to samo od lat walczy amerykańska królowa popu Madonna. Wokalistka już kilka lat temu skrytykowała Instagrama za zbanowanie fotografii, na której widoczne były jej sutki. Gwiazda nie rezygnuje jednak z publikowania roznegliżowanych zdjęć w internecie. Na Instagramie Madonny pojawiły się zdjęcia, na których pozuje bez stanika. Tym razem artystka zastosowała się jednak do panującego w serwisie regulaminu i zakryła piersi malutkimi naklejkami.

Marzena Rogalska pokazała piersi! Zdjęcie TOPLESS oburzyło fanów

Czy Polacy znają ich twarze? - Ewelina pyta i nie błądzi #3

Madonna pozuje topless

Spięta gorsetem i bez stanika - w takim wydaniu zaprezentowała się fanom Madonna. 64-letnia królowa popu nigdy nie miała problemów z eksponowaniem swojego ciała. Wręcz przeciwnie. Artystka od lat walczy o równe traktowanie kobiet i mężczyzn, przecierając tym samym szlaki wszystkim współczesnym piosenkarkom. W ubiegłym roku świętowaliśmy 30. rocznicę wydania krążki "SEX", na łamach której Madonna prezentowała swoje seksualne fantazje.

Nie musicie dziękować - napisała gwiazda z myślą o młodszych koleżankach. 

Madonna

i

Autor: Instagram/Madonna
Madonna

i

Autor: Instagram/Madonna
Sonda
Czy Madonna wygląda dobrze?