Agnieszka Chylińska

i

Autor: AKPA Agnieszka Chylińska

GWIAZDY

Agnieszka Chylińska - wiek, dzieci, mąż, piosenki, metamorfoza, Instagram

2024-03-22 14:23

Agnieszka Chylińska to jedna z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej, która od 2009 roku jest artystką solową. Ile ma lat? Kto jest jej mężem i ile ma dzieci? Najważniejsze informacje o piosenkarce i jurorce Mam Talent, znajdziecie w naszym artykule. Poznajcie ją bliżej, a także jej muzyczną drogę.

Spis treści

  1. Agnieszka Chylińska - wiek, wzrost
  2. Agnieszka Chylińska - mąż, dzieci
  3. Agnieszka Chylińska - piosenki
  4. Agnieszka Chylińska - metamorfoza
  5. Agnieszka Chylińska - Instagram

Agnieszka Chylińska - wiek, dzieci, mąż, drań tekst, piosenki, metamorfoza, Instagram: takie frazy poszukiwane są przez wielu internautów. Agnieszka Chylińska to jedna z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Artystka nie tylko śpiewa, ale jest także autorką tekstów, felietonistką i znaną osobowością telewizyjną. Widzowie stacji TVN z pewnością gdy słyszą nazwisko "Chylińska" widzą artystkę zasiadającą na posadce jurora Mam Talent. To właśnie w tym show od samego początku zasiadała Agnieszka Chylińska. To jednak nie koniec. Gwiazda ma na swoim koncie także przygodę z programem Mali giganci, gdzie również była jurorką. Oprócz tego Agnieszka Chylińska użyczyła głosu Złej Królowej w polskiej wersji językowej filmu animowanego 7 krasnoludków: Las to za mało - historia jeszcze prawdziwsza i jako Gocha zaśpiewała piosenkę „Ja siłę mam” w animacji Disco robaczki. Przypomnijmy, że artystka swoją przygodę z muzyką zaczynała w zespole O.N.A, w którym była wokalistką w latach 1994-2003. Co jeszcze musicie o niej wiedzieć?

Agnieszka Chylińska z nowym tatuażem. Tak zmieniała się wokalistka!

Agnieszka Chylińska - wiek, wzrost

Ile lat ma Agnieszka Chylińska? Artystka urodziła się dokładnie 23 maja 1976 w Gdańsku. Jak łatwo można obliczyć ma 47 lat. Internautów interesuje także wzrost artystki. To żadna tajemnica. Agnieszka Chylińska mierzy około 175 cm wzrostu.

Agnieszka Chylińska - mąż, dzieci

Kim jest mąż Agnieszki Chylińskiej? Obecnym mężem jest Marek, z którym w 2010 roku wzięła ślub. Mają syna Ryszarda (ur 2006) oraz dwie córki: Esterę (ur 26 grudnia 2010) i Krystynę (ur 8 stycznia 2013). W jednym z wywiadów, Agnieszka Chylińska wyznała że jej syn zmaga się z autyzmem.

Agnieszka Chylińska - piosenki

Agnieszka Chylińska ma na swoim koncie wiele piosenek i hitów. Do tych najpopularniejszych należą:

  • Kiedyś do Ciebie wrócę
  • Nie Mogę Cię Zapomnieć
  • Drań
  • Kiedy Powiem Sobie Dość
  • Królowa Łez

Agnieszka Chylińska - metamorfoza

Agnieszka Chylińska w maju 2023 roku postawiła na zmianę fryzury! Po blondzie nie ma już ani śladu, ponieważ teraz na jej włosach gości krucza czerń. Artystka postawiła nie tylko na kruczą czerń, ale także na ostre cięcie. Teraz gwiazda polskiej muzyki ma grzywkę obciętą na wprost i wygolone boki.

ZOBACZ TAKŻE: Agnieszka Chylińska przeszła metamorfozę. Piosenkarka już tak nie wygląda!

Agnieszka Chylińska - Instagram

Agnieszka Chylińska jest aktywna na Instagramie. Znajdziecie ją bez problemu wpisując w lupkę jej imię i nazwisko. Na jej profilu znajdziecie wiele zdjęć i nagrań związanych z jej muzyczną karierą.