Agnieszka Chylińska

i

Autor: materiały prasowe Agencja Hope Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska ogłasza tytuł NOWEGO ALBUMU i trasę koncertową. Brzmi nieźle!

2022-08-23 15:24

Agnieszka Chylińska przez lata przyzwyczajała słuchaczy i widzów do wielu zmian na swojej artystycznej drodze rozwoju. Już niebawem, ponieważ jesienią 2022 roku, pojawi się jej najnowszy album, zatytułowany NEVER ENDING SORRY. To jednak nie koniec niespodzianek. Artystka ogłasza również trasę koncertową!

Agnieszka Chylińska nie przestaje zaskakiwać i ogłasza tytuł NOWEGO ALBUMU oraz TRASĘ KONCERTOWĄ. Pierwszym zwiastunem płyty jest singiel Jest nas więcej, którego premiera telewizyjna odbyła się na Festiwalu SOPOT Top of The TOP - 18 sierpnia 2022. NEVER ENDING SORRY to projekt nie tylko muzyczny, ale też filmowy. W teledysku do pierwszego singla obok artystki, główną rolę gra wybitny aktor Adam Woronowicz. Projekt będzie rozwijał swoją fabułę w kolejnych obrazach filmowych.

W listopadzie rozpocznie się również pierwsza odsłona trasy koncertowej. Po poprzedniej wyprzedanej w całości trasie w wielkich halach koncertowych, przyszedł czas na coś zupełnie innego. Utwory w nowych aranżacjach artystka zaprezentuje w zasiadanych salach koncertowych. Na nadchodzące koncerty Agnieszka zaprasza tymi słowami:

Czym dla mnie jest nowa trasa NEVER ENDING SORRY? To spełnienie moich marzeń. Wiem, że może brzmi to ckliwie. Może powinnam użyć mocniejszych słów, bardziej dosadnych. Kiedy jednak marzysz o tym, by pracować z najlepszymi z najlepszych, kiedy chcesz płakać śpiewając swoje nowe piosenki, kiedy chcesz być jeszcze bliżej ludzi, którzy przyszli usłyszeć nowy materiał i to wszystko staje się MOŻLIWE...Cudownie jest wtedy czuć, że po prawie trzydziestu latach na scenie znowu jest się dzieciakiem, który zaczyna tak, jakby wcześniej nie było nic.... Chcę zaprosić na tę trasę jak dawno niewidziany przyjaciel z szeroko otwartymi ramionami. Przyjaciel, który ma tyle do opowiedzenia, który nie może się doczekać tego spotkania. Po latach muzycznych eksperymentów wracam do siebie, wracam do Was wciąż ta sama, choć jak zawsze nigdy taka sama... - mówi Agnieszka Chylińska.

Sonda
Czekasz na nową płytę Agnieszki Chylińskiej?

Agnieszka Chylińska - trasa koncertowa NEVER ENDING SORRY 2022 [DATY, BILETY]

Trasa koncertowa Agnieszki Chylińskiej będzie miała różne odsłony. Pierwsza część przedstawia się następująco:

  • 6 listopada - Klub Wytwórnia w Łodzi,
  • 13 listopada - Narodowe Forum Muzyki we Wrocławiu,
  • 17 listopada - Sala Ziemi MTP w Poznaniu,
  • 24 listopada - Dom Muzyki i Tańca w Zabrzu
  • 2 grudnia - Centrum Kongresowe ICE w Krakowie

Sprzedaż biletów na wydarzenia wystartowała 19 sierpnia (piątek) o godz. 12.00 na stronie ebilet.pl. Wydawca, management: Top Management Agencja Artystyczna, dystrybucja Sony Music. Partnerzy organizacyjni trasy: Agencja MUZK & Top Management.

Trasa koncertowa NEVER ENDING SORRY

i

Autor: materiały prasowe Agencja Hope Trasa koncertowa NEVER ENDING SORRY
Wakacyjny SuperHIT