Zemsta. Agencja rozbitych serc z autografem

i

Autor: Wydawnictwo Harde

Agencja Rozbitych Serc bierze miłość pod lupę. Humorystyczna powieść detektywistyczna Nataszy Sochy

2022-03-22 6:21

Gorący romans skończył się z hukiem. Agata straciła co prawda pracę, ale z pewnością nie rezon. Odtąd jako zdeterminowana pani detektyw będzie zajadle tropić zdrady. Już dziś wiadomo, że "Agencję rozbitych serc", humorystyczną powieść detektywistyczną Nataszy Sochy od Wydawnictwa Harde zobaczymy też na ekranie.

Życie było takie przyjemne. Do czasu. Ich romans wyszedł na jaw i Agata w jednej chwili straciła ukochanego i pracę asystentki w kancelarii prawnej. Szef wybrał żonę. Kłamał, że już nic go z nią nie łączy. Klasyka.

Niedokończone studia prawnicze nie pomagają w szukaniu nowej pracy, ale Agata ma trzydzieści jeden lat i nie uśmiecha jej się powrót do rodzinnego domu w niewielkiej miejscowości pod Kutnem. Nie ma wyjścia, trzeba podnieść rękawicę rzuconą przez los i stanąć z nim do pojedynku. Zranione serce i zraniona duma podpowiadają rozwiązanie. Założy agencję detektywistyczną, specjalizującą się w demaskowaniu niewiernych mężów i nieuczciwych kochanków. Zarobi na utrzymanie i może z czasem zemści się na byłym, który zwodził, by skreślić ją w ułamku chwili. Agata pożycza od ojca auto i zmienia je w mobilne biuro. Tak – na czterech kółkach – powstaje Agencja Rozbitych Serc. Ku zdumieniu Agaty pierwsza klientka znajduje się niemal natychmiast. Dziewczyna przyjmuje zlecenie i zaczyna śledztwo.

Czy bycie kochanką popłaca? Radzi Klaudia Klukowska psycholog, trener umiejętności psychospołecznych

I tak oto Agencja Rozbitych Serc rusza z piskiem opon odkrywać prawdę, która bywa nader zaskakująca, a nade wszystko bez wytchnienia nieść wsparcie załamanym kobietom. W zestawie podręcznym świeżo upieczonej pani detektyw znajdziemy zapas chusteczek do ocierania łez, antystresowe piłeczki, dzięki którym, udaje się opanować najgorętsze emocje, podręczny zestaw do makijażu, poprawiające nastrój czekolady oraz niewielką butelkę whisky. Wszystko, co może być pomocne w udzieleniu pierwszej pomocy złamanemu sercu. Co z sercem Agaty – odnajdzie spokój, a może znajdzie się w tarapatach? Czy dziewczynie uda się dokonać zemsty na byłym szefie?

Od 23 marca książka "Agencja rozbitych serc" dostępna w najlepszych sieciach księgarskich i księgarniach stacjonarnych oraz internetowych, w tym na www.wiemiwybieram.pl, jak też w wersji e-book m.in. na woblink.pl, legimi.pl, publio.pl, ebookpoint.pl. Wydawnictwo Harde zaprasza na stronę www.harde.se.pl oraz na Facebook.com i Instagram - @hardewydawnictwo.