Agata Rubik, Piotr Rubik

i

Autor: AKPA Agata i Piotr Rubikowie kupili apartament w Stanach Zjednoczonych

Gwiazdy

Agata i Piotr Rubikowie nie wracają do Polski. Kupili mieszkanie w USA. Co za widoki!

2024-02-28 11:15

Piotr Rubik wraz z żoną i dziećmi w połowie 2023 roku przenieśli się do Stanów Zjednoczonych. Marzyli o własnej nieruchomości nad oceanem i niedawno przydarzyła się okazja, aby kupić luksusowy apartament. Agata Rubik pokazała wnętrza. Nie jest zachwycona wyposażeniem, dlatego zapowiedziała wielkie zmiany. Najważniejsze jednak jest to, co za oknem. Piękna panorama na Miami, ocean i zapierające dech w piersiach wschody i zachody słońca.

Od 2008 roku Agata i Piotr Rubikowie tworzą harmonijne i szczęśliwe małżeństwo. Wychowują dwie córki - Helenę urodzoną 20 maja 2009 roku i Alicję, która przyszła na świat 25 maja 2013 roku. Piotr to uznany kompozytor znany m.in. z utworu "Psalm dla ciebie", a Agata to II Wicemiss Polski z 2005. Piotr cały czas tworzy w swojej branży, Agata natomiast działa na Instagramie jako influencerka, współpracując z renomowanymi markami. Wykorzystuje media społecznościowe nie tylko w celach biznesowych, ale także do utrzymania relacji ze swoimi obserwatorami, z którymi dzieli się najważniejszymi i fascynującymi wydarzeniami ze swojego życia. Wielkie emocje wśród jej fanów wywołały zeszłoroczne wieści i przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych. I jak się okazuje nie jest to tylko chwilowy wypad do Kalifornii, ale plan na życie. Rubikowie uznali, że nareszcie znaleźli swoje miejsce do życia.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wyszło na jaw, dlaczego Rubikowie uciekli do USA. Piotr buduje imperium muzyczne

PORANEK ESKA ROCK - Mikrokawalerka

Rubikowie kupili mieszkanie w Kalifornii

Agata, zawsze aktywna na Instagramie, zachwyca swoją publiczność treściami prosto z słonecznej Kalifornii. Ostatnio, rodzina Rubików ponownie trafiła na usta wszystkich, ujawniając swoje zakupowe plany - nabyli nieruchomość, którą wynajmowali przez ostatnie 7 miesięcy.

Siedem miesięcy w Stanach i nasze pierwsze własne mieszkanie! Od samego początku chcieliśmy kupić to mieszkanie, które udało nam się wynająć w lipcu - powiedziała Agata Rubik - Są miejsca, do których wchodzisz i od razu czujesz, że to jest to - dodała.

Agata Rubik

i

Autor: Screen/Instagram/@agata_rubik Agata Rubik pokazała mieszkanie na Instagramie

Agata i Piotr Rubik mieli wiele szczęścia

Jednakże, nabycie mieszkania nie było takie proste, ponieważ właściciel nieruchomości wcale nie chciał jej sprzedawać. Los się jednak uśmiechnął do Rubików.

Początkowo właściciel nieruchomości nie wykazywał zainteresowania sprzedażą, co nas nie zaskoczyło. Zaczęliśmy rozważać inne opcje, ale nigdzie nie czuliśmy tej samej energii, co w naszym wynajętym mieszkaniu z zapierającym dech w piersi widokiem na ocean, park, panoramę Miami oraz zachwycające wschody i zachody słońca - wyznała influencerka.

Agata Rubik

i

Autor: Screen/Instagram/@agata_rubik Agata Rubik pokazała mieszkanie na Instagramie

Niespodziewanie, ich losy zmieniły się miesiąc temu, gdy otrzymali telefon informujący ich, że właściciel zmienił zdanie i musi sprzedać mieszkanie natychmiast. Agata z refleksją dodała: "W życiu nie ma przypadków, więc nie wahaliśmy się ani chwili."

Źródło: Agata i Piotr Rubikowie nie wracają do Polski. Kupili mieszkanie w USA. Co za widoki!