Fame MMA Adam Security

i

Autor: screen z Instagram/@/bartfaiadam7

GWIAZDA TIKTOKA

Kim jest Adam "Security" z TikToka? Stał się gwiazdą w Polsce, a teraz zawalczy na Fame MMA Reborn

2023-12-09 19:40

Wystarczyło kilka nagranych tiktoków do piosenki disco polo, a popularność przyszła w mgnieniu oka. Mowa o Adamie, węgierskim ochroniarzu, który za sprawą rzucającej się w oczy sylwetki, kurtki z napisem "Security", stał się prawdziwą gwiazdą internetu! Teraz okazuje się, że mężczyzna wystąpi na najbliżej gali Fame MMA Reborn już 9 grudnia. Kim jest słynny "Adam Security"?

Spis treści

  1. Fame MMA Adam Security: kim jest?
  2. Adama Security - wiek, wzrost, waga
  3. Adama Security - INSTAGRAM

Kim jest Adam "Security"? Zastanawiają się osoby, które śledzą Fame MMA, lecz nie są na bieżąco z trendami na TikToku. Już w najbliższą sobotę 9 grudnia w łódzkiej Atlas Arenie, odbędzie się gala Fame MMA Reborn. Pełna karta walk jest już znana i ku zdziwieniu wszystkich, pojawił się w niej także Adam Bartfai, znany wielu użytkownikom muzycznej aplikacji jako "Adam Security". Kim jest mężczyzna, który zdobył popularność w sieci? Adam mieszka na Węgrzech i od jakiegoś czasu razem ze swoją narzeczoną Szandrą Farkas, nagrywają charakterystyczne TikToki do remixu piosenki Roxaok - Barbie (ale to vixa). "Szybkie shoty jak Mbappe, cała sala na PKP, na uwadze miej w składzie chcę być Barbie Girl" - właśnie dzięki tej piosence Adam zdobył popularność w Polsce! Żeby było jasne, nie chodzi tu o samą muzykę, lecz o charakterystyczną kurtkę z napisem "Security", wolnym chodem mężczyzny i mięśniami, których nie da się nie zauważyć.

HITY POLSKIEGO INTERNETU. Cegła na walentynki, rzeżucha #EwelinaPyta

Fame MMA Adam Security: kim jest?

Fenomen Adama Security jest niewiarygodny. Wystarczyło mu kilka TikToków, aby zdobyć popularność w Polsce i zarazem stać się prawdziwym viralem. Internauci szybko podłapali temat i w ostatnich tygodniach zaczęli sami wcielać się w Adama do piosenki Roxyok, zdobywając przy tym tysiące polubień, a nawet miliony wyświetleń! Co wiemy o słynnym Adamie Security? Ochroniarz mieszkający na Węgrzech zmierzy się na najbliższej gali Fame MMA Reborn z Jakubem Szymańskim "Guzikiem", którego widzowie federacji mogli oglądać podczas pierwszej gali. Wiemy także, że Adam Bartfai jest zaręczony od 2019 roku z Farkas Szandrą, blondynką, która również nagrywa podobne TikToki jak jej ukochany. Wiele osób zastanawia się skąd jest Adam Security. Mężczyzna mieszka w północno-wschodniej części Węgier, w pobliżu miasta Miszkolc i jeździ srebrnym Audi TT. Pracuje jako ochroniarz, a po jego sylwetce widać, że siłownia to jego drugi dom. Co ciekawe na jego TikToku każdy z filmików ma ponad milion odsłon, a liczba obserwujących profile Adama w mediach społecznościowych stale rośnie.

ZOBACZ TAKŻE: Fame MMA Reborn 2023 - DATA, KARTA WALK, BILETY. Kto walczy?

Adama Security - wiek, wzrost, waga

Ile lat ma Adam Security? Bartfai, bo takie jest prawdziwe nazwisko Węgra urodził się 25 maja 1993 roku, więc jak łatwo można obliczyć ma aktualnie 30 lat. Internauci zastanawiają się także ile wzrostu ma Adam Security. Celebryta należy do grona wysokich mężczyzn i mierzy około 180 cm wzrostu. Podczas ważenia przed galą Fame MMA Reborn wyszło na jaw, że Adam Security waży około 90 kg.

Adama Security - INSTAGRAM

Adam Security jest aktywny nie tylko na TikToku, ale także na Instagramie. Znajdziecie go bez problemu wpisując w lupkę jego imię i nazwisko (Adam Bartfai) lub oficjalną nazwę konta @bartfaiadam7.

Sonda
Adam Security z TikToka - czy śledzisz jego profil?