64-letnia Teresa Werner zachwyca urodą na Instagramie. Fani piszą cudna bogini

i

Autor: AKPA 64-letnia Teresa Werner zachwyca urodą na Instagramie. Fani piszą "cudna bogini"

64-letnia Teresa Werner milczy od dwóch miesięcy! Co się dzieje z "cudną bogi"?

2023-01-26 15:21

Ma 64-lata, a cały czas jest aktywna zawodowo i zachwyca urodą. Mowa o Teresie Werner, która gromadzi dookoła siebie wielu fanów. Niestety w ostatnim czasie wielbiciele artystki zaczęli się o nią mocno martwić, a wszystko dlatego że gwiazda zamilkła na dwa miesiące. Co się stało? Dlaczego Teresa Werner milczy od dłuższego czasu?

Teresa Werner to jedna z popularniejszych artystek na polskiej scenie muzycznej. Artystka od szesnastego roku życia związana jest z muzyką i choć początkowo śpiewała z Zespołem Pieśni i Tańca Śląsk, to później jej kariera nabrała wiatru w żagle.Występowała na najbardziej prestiżowych scenach, między innymi na Broadway'u, czy też w Carnegie Hall w Nowym Yorku. Solową karierę rozpoczęła ponad 11 lat temu i oprócz muzyki możemy oglądać ją także w roli prowadzącej program Koncert życzeń z Teresą Werner na antenie Polo TV. Od pewnego czasu Teresa Werner zniknęła z sieci i słuch o niej zaginął. Co się dzieje z artystką? Fani 64-letniej gwiazdy zaczęli się mocno martwić!

ZOBACZ TAKŻE: Ten Polak ma dopiero 13 lat, a już jest gwiazdą disco polo. Na swoim koncie ma MILIONY!

Piotr Cugowski w Radiu SuperNova #StartUp Music 3

Co się dzieje z Teresą Werner?

Teresa Werner w marcu 2023 roku skończy 65 lat. Mimo takiego wieku jest cały czas aktywna zawodowo, a nad jej urodą zachwyca się wiele osób. Blond włosa piękność może pochwalić się wieloma wielbicielami, którzy za każdym razem gdy dodaje zdjęcia na social media, obsypują ją komplementami. Figura modelki, błysk w oku, śnieżnobiały uśmiech, piękne sukienki - można wymieniać w kółko! Niestety od dwóch miesięcy gwiazda nazywana przez swoich fanów "cudną bogini" milczy. Na swój profil na Instagramie nie dodała żadnego zdjęcia, ani relacji, a wcześniej dodawała urocze fotki i selfie dosyć regularnie. Co się stało? Fani są zaniepokojeni i szukają odpowiedzi na to pytanie. Przeglądając oficjalnego Facebooka Teresy Werner widać, że wciąż jest tam aktywna, a na 2023 rok ma zaplanowanych wiele koncertów. Być może piosenkarka postanowiła zrobić sobie przerwę od Instagrama lub zapomniała hasła do konta. Bądźcie spokojni! :)