30-lecie Super Expressu: wybierz hit i zgarnij kasę! Jak się zgłosić?

i

Autor: Super Express 30-lecie Super Expressu: wybierz hit i zgarnij kasę! Jak się zgłosić?

30-lecie Super Expressu: wybierz hit i zgarnij kasę! Jak się zgłosić?

2021-11-09 15:04

Z okazji 30-lecia Super Expressu rusza Plebiscyt na Piosenkę Super Expressu, zapraszamy Was drodzy czytelnicy radiosupernova.pl do zabawy. Wybierzcie razem z nami 1 piosenkę spośród 9 utworów zaproponowanych przez kapitułę Super Expressu.

30-lecie Super Expressu: wybierz hit i zgarnij kasę! Jak się zgłosić? Wygrywa piosenka, która uzyska największą liczbę głosów, głosować można wielokrotnie. Przebój ten będziecie mogli usłyszeć 26 listopada podczas Jubileuszowego Koncertu SE na którym zagrają Golec Orkiestra. Koncert będzie emitowany na stronie głównej se.pl, YouTube oraz Facebook se.pl. Dodatkowo zapraszamy Was do zabawy, w którym możecie wygrać 330 zł. Należy odpowiedzieć na pytanie dlaczego oddałeś głos na tą piosenkę i zagrać o wygraną. Zabawa trwa do 21.XI.2021. Jak oddać głos na przebój 30-lecia Super Expressu?

SuperNova LIVE: zmysłowe wykonanie utworu Oczy szeroko zamknięte Ani Wyszkoni

30-lecie Super Expressu: wybierz hit i zgarnij kasę! Jak się zgłosić?

Aby wybrać hit 30-lecia Super Expressu, wystarczy że wejdziecie na stronę internetową plebiscyt.se.pl i zagłosujecie. Następnie wypełnicie formularz i zaczekacie na telefon z redakcji Super Expressu. Wybór hitu 30-lecia Super Expressu wspiera Radio SuperNova.

ZAGŁOSUJ I WYGRAJ 330 ZŁOTYCH W PLEBISCYCIE SUPER EXPRESSU!