górnik

i

Autor: Emilia Czerniejewska

Turniej Górnik Cup rusza już w najbliższą sobotę

2024-02-14 16:47

Ten turniej, to prawdziwy sprawdzian dla młodych piłkarzy, a przy okazji świetna zabawa. Turniej Górnik Cup, to prawdziwe piłkarskie święto w Koninie. Organizatorzy zachęcają też do wsparcia chorego Szymonka.

Około 230 młodych piłkarzy, zagra w konińskim Turnieju Górnik CUP. Cykl spotkań meczowych rusza w najbliższą sobotę. To będzie prawdziwy sprawdzian, ale również co najważniejsze, świetna zabawa.

Takie turnieje też pozwalają się integrować tym dzieciom, spotkać się z rówieśnikami z zespołów z Wrześni, ze Strzałkowa, wielu innych jeszcze miejscowości okolicznych. Dzieciaki dostaną olbrzymią dawkę radości z tej rywalizacji sportowej, a też to przede wszystkim wielka frajda dla rodziców.

Powiedział nam trener Akademii Górnika Konin, Dezyderiusz Makowski i dodał, że oprócz sportowych emocji, na piłkarzy będzie czekało wiele niespodzianek i upominków. Turniej, jak co roku, połączony jest z akcją pomagania.

Zapraszam na Hale Rondo od godziny dziewiątej. Zapraszam rodziny z dziećmi, będziemy się tu świetnie bawić, będzie muzyka, będzie można wesprzeć nasz szczytny cel, a być może, któreś dziecko, które przyjdzie popatrzeć, złapie bakcyla piłki nożnej.

Szczegóły na temat Turnieju Górnik Cup, znajdziecie na stronie profilu FB-kowym Akademii Piłkarskiej Górnika Konin.