SuperLato 2021 w Trzebnicy! Gdzie wybrać się ze znajomymi?

i

Autor: Radio SuperNova

SuperLato 2021 w Koninie! Gdzie wybrać się ze znajomymi?

2021-08-23 14:49

Ekipa SuperLata Radia SuperNova będzie miała dla Was mnóstwo atrakcji na wakacje 2021. Przez całe dwa miesiące pojawimy się wszędzie tam, gdzie warto zajrzeć w trakcie urlopu. Będziemy mieli dla Was również najgorętsze wejściówki do miejsc w Waszych miastach. Gdzie wybrać się ze znajomymi?

SuperLato 2021 w Koninie! Gdzie wybrać się ze znajomymi? To będą niesamowite wakacje, które będziecie mieli okazję spędzić razem z Radiem SuperNova Konin. Przygotowaliśmy dla Was masę atrakcji. Nasza stacja pojawi się wszędzie tam, gdzie coś się dzieje w Koninie. Z SuperNovej dowiecie się co w trawie piszczy i gdzie wybrać się ze znajomymi na wypoczynek. Do tego mamy mnóstwo wejściówek do najgorętszych miejsc w regionie!

Patryk Skoczyński w Radiu SuperNova

SuperLato 2021: sprawdź gdzie wybrać się ze znajomymi w Koninie

  • Mamy świetną wiadomość dla fanów stand-up! W sierpniu do Konina przyjedzie Mateusz Socha. Jeden z najlepszych komików w Polsce znany przede wszystkim ze swojej scenicznej energii i konfrontacji z publicznością. Mateusz Socha zaprezentuje przed nami swój najnowszy program Ile można?. Jeśli chcecie wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu to musicie się spieszyć, bo bilety na jego występy rozchodzą się zawsze w mgnieniu oka! A to wydarzenie 25 sierpnia 2021 roku w Konińskim Domu Kultury!
  • Przed nami dożynki powiatowo-gminno-parafialne w Skulsku! Rolnicy z powiatu konińskiego podziękują za tegoroczne plony w pierwszą niedzielę września. Poznamy wtedy m.in. laureatów konkursu Powiatowy Rolnik Roku. Nie zabraknie też części artystycznej - zagra dla nas wiele zespołów muzycznych i ludowych oraz Gminna Orkiestra Dęta ze Skulska. A wieczorem czeka nas koncert zespołu TOP-ONE. Całą imprezę zakończy zabawa taneczna z DJ'em. To wszystko już 5 września 2021 roku w Skulsku.
  • Mamy też dla Was zaproszenie na gminne święto plonów w w Kałku! Nie zabraknie dożynkowych obrzędów czy rozstrzygnięcia konkursu na najpiękniejszy wieniec. W programie (poza tradycyjnymi elementami) znajdziemy też pokaz maszyn rolniczych, prezentację starych samochodów wojskowych i zabytkowych urządzeń gospodarskich. A wieczorem czeka nas koncert Andrzeja Cierniewskiego, autora takich hitów jak Dwie morgi słońca czy Słodka Karolina. A to wszystko w niedzielę, 29 sierpnia w Kałku.
  • Przed nami dożynki gminno-parafialne w Wilczynie. Nie zabraknie występu wilczyńskiej Orkiestry Dętej, dożynkowych przyśpiewek i koncertu Windą do nieba - czyli największych przebojów lat 80. i 90. W programie znajdziemy też występ zespołu Papilotki i koncert grupy To nie On". Coś dla siebie znajdą też najmłodsi. Organizatorzy zapewnią dmuchańce, a także tradycyjne zabawy ludowe z animatorami. Dożynki rozpoczną się w niedzielę, 29 sierpnia 2021 roku na rynku w Wilczynie o godzinie 16:15.
  • Plecenie kolorowych warkoczy, loteria fantowa i pokaz pierwszej pomocy! Wszystko to i wiele więcej znajdziemy podczas Festynu Rodzinnego w Rudzicy. Nie zabraknie też zabaw sportowych i stoisk gastronomicznych. A Ci z Was, którzy jeszcze się nie zaszczepili będą mogli to zrobić w specjalnie przygotowanym punkcie. Od godziny 20:00 będzie na nas czekać dyskoteka przy dźwiękach, które zaserwuje DJ. Festyn w Rudzicy rozpocznie się w  sobotę, 28 sierpnia 2021 roku o godzinie 16:00 na placu OSP.
  • W tym tygodniu czeka nas w Koninie Festiwal ognia, światła i pirotechniki PIRANIA. W jego ramach wystąpią dla nas artyści, którzy zaprezentują sztukę ujarzmiania żywiołu. Nie zabraknie też występów tanecznych, zwiedzania Urzędu Miasta wraz z prezydentem Konina czy wieczornego rajdu na rolkach. A na Bulwarze Nadwarciańskim będziemy mogli odbyć kulinarną podróż dzięki miasteczku Food Trucków. Festiwal Pirania rozpocznie się w piątek, 27 sierpnia 2021 roku i potrwa 2 dni.