Modyfikacje ciała

i

Autor: Screen TikTok @orylandoesntexist / Pixabay

TikTok

Wszczepiła sobie implant serca w dłoń. Szybko pożałowała tej decyzji.

2023-09-13 11:48

Dla wielu osób tatuaże i kolczyki to za mało, dlatego idą o krok dalej w licznych modyfikacjach ciała. Taką decyzję podjęła 24-letnia Orylan. Kobieta wszczepiła sobie w dłoń implant sztucznego serca. Jednak bardzo szybko zaczęła żałować tej decyzji.

Orylan słynie z licznych modyfikacji ciała, ponieważ właśnie to przyniosło jej sławę na TikToku, gdzie obserwuje ją blisko 100 tys. fanów. Mieszkająca na przedmieściach Houston (USA) 24-latka poszła o krok dalej i podczas kolejnego zabiegu, wszyto jej silikonowe serce w dłoń.

Wszyła sobie serce na dłoni

Serce w dłoni nie jest jedynym zabiegiem, któremu poddała się 24-latka. Kobieta szokuje swoim wyglądem. Ma wytatuowane gałki oczne, rozcięty język, spiłowane zęby i liczne tatuaże.

Orylan zdecydowała się na kolejną modyfikację - zapragnęła mieć serce na dłoni - i to dosłownie. Kobiecie wszczepiono silikonowy implant w kształcie serca w dłoń. Jednak szybko po zabiegu kobieta zaczęła mieć wątpliwości.

- Kiedy to zobaczyłam, nie byłam zadowolona. Nie podobał mi się wygląd. To było dziwne i nudne. Pomyślałam: "O Boże, co ja właśnie zrobiłam?" - zdradziła kobieta w rozmowie z Caters News, czytamy w serwisie vibez.pl.

Musiała pogodzić się ze swoją decyzją

- Kiedy zdjęłam bandaże, pomyślałam: "Okej, podoba mi się". To nie jest nic szalonego. To nie tak, że wszczepiono mi rogi w czoło albo coś podobnego. Myślę, że to jedna z łagodniejszych modyfikacji, której się poddałam. Nic wielkiego - stwierdziła kobieta w rozmowie z portalem, czytamy w vibez.pl.

Mimo wszystko Orylan musi pogodzić się ze swoją decyzją - implantu nie da się już usunąć, ponieważ byłoby to zbyt ryzykowne. Silikonowe serce oplatają żyły.

Hity, które podbijają TikToka. Stały się viralami!
Źródło: Wszczepiła sobie implant serca w dłoń. Szybko pożałowała tej decyzji.