Nu Skin

i

Autor: materiały prasowe

coś dla włosów

Włosy pod ochroną – nowy, wielozadaniowy produkt od Nu Skin, który pokochasz

2024-07-02 14:57

Lato to trudny czas nie tylko dla naszej skóry, ale także dla włosów, o których często zapominamy w letniej, codziennej pielęgnacji. Promienie słoneczne, gorące i suche powietrze, słona lub chlorowana woda powodują, że włosy stają się przesuszone, łamliwe i zniszczone. Jak o nie zadbać kompleksowo podczas słonecznych dni, jednocześnie nie stosując wieloetapowej rutyny pielęgnacyjnej? Oto nowy, wielozadaniowy produkt od Nu Skin, który jednocześnie chroni i nawilża każdy kosmyk.

Minimalizm od dawna dominuje w modzie i makijażu, ale teraz coraz śmielej wkracza także w dziedzinę pielęgnacji. Dla jego zwolenniczek, które przedkładają wygodę nad rozbudowane codzienne rytuały, branża kosmetyczna może być przytłaczająca, dlatego szukają produktów, które jednocześnie mają kilka korzyści. Również wielofunkcyjne produkty do włosów stają się coraz popularniejsze.

Jeden produkt, wiele korzyści

Protect Hair Spray to nowy produkt wchodzący w skład systemu Nu Skin ReNu Hair Care*. Ten wielozadaniowy, dwufazowy spray zapewnia ochronę przed promieniami UV oraz wysoką temperaturą urządzeń do stylizacji, a także pomaga zapobiegać płowieniu włosów. Zawiera wielofunkcyjny filtr UV (polysilicone-15) oraz trzy składniki nawilżające – olej kokosowy, glicerynę i wyciąg z jabłka, które pomagają utrzymać nawilżenie włosów i skóry głowy. Olej kokosowy dodatkowo działa jako środek powlekający, który zmniejsza ilość wody (zawierającej sól i chlor) wnikającej w strukturę włosa podczas pływania. Dzięki dodatkowej zawartości wyciągu z drożdży, składnika odżywiającego włosy, pomaga je wzmocnić, zmniejszyć ich uszkodzenia oraz łamliwość.

Aktor "Na Wspólnej" zafundował sobie nową sylwetkę i... nowe włosy. Teraz kusi bujną czupryną

Nu Skin ReNu Protect Hair Spray może być stosowany jako ostatni etap kompleksowej kuracji Nu Skin ReNu Hair Care – systemu opracowanego z myślą o rewitalizacji włosów, lub zawsze wtedy, kiedy włosy tego potrzebują. Produkt jest łatwy i wygodny w użyciu – wystarczy dobrze wstrząsnąć i rozpylić na mokre lub suche włosy. Można go stosować przez cały rok, by zapewnić włosom odpowiednią pielęgnację i ochronę przed różnymi źródłami ciepła, jak np. suszarka czy prostownica.

Nu Skin ReNu Protect Hair Spray – 142 zł / 125 ml

* W skład systemu wchodzą produkty: Smoothing/Volumizing Shampoo, Smoothing/ Volumizing Conditioner i Hair Mask.

Więcej informacji o produktach znajdziesz na www.nuskin.com.

Nu Skin

i

Autor: materiały prasowe