Date stacking, Randka

i

Autor: pixabay Date stacking - nowy trend na Tik Toku

Nowy trend

Ta metoda randkowania to hit wśród młodych. Nie jest jednak dla wszystkich

2023-09-06 13:13

W social mediach co rusz powstają nowe trendy. Niektóre zyskują na popularności, są naprawdę trafione i stają się pewnego rodzaju normą. Tak może być z "date stackingiem". To rodzaj randkowania, który polega na odbyciu kilku randek w ciągu jednego wieczoru.

We współczesnym świecie, co rusz powstają nowe trendy, z których jedne, tak jak szybko przychodzą, tak szybko odchodzą, inne, pozostają z nami na dłużej. Kanały społecznościowe ułatwiają ich rozprzestrzenianie się, dlatego tez "date stacking" dotarło również i do nas. Na czym polega i dlaczego niektórzy go uwielbiają, a inni nie potrafią się do niego przekonać?

TYLKO na ESKA.pl: LA Vision x Giselle - Colors

Date stacking - na czym polega?

Date stacking to trend w randkowaniu, który polega na odbyciu kilku randek w ciągu jednego wieczoru. Osoba planuje spotkania jedno po drugim, zwykle w tej samej okolicy. nie są to długie spotkania, czy ciągnące się w nieskończoność spacery, ale np. półgodzinne rozmowy przy kawie, czy herbacie. W ten sposób można kogoś pobieżnie poznać, złapać pierwszy kontakt i sprawdzić czy dana osoba jest w naszym typie, czy coś nas łączy i czy chcemy kontynuować tę znajomość. Takie szybkie randki pozwalają zaoszczędzić wiele czasu, co w obecnych czasach jest zrozumiałe, mając na uwadze nasz zapracowany tryb życia.

Date stacking - dlaczego nie jest dla wszystkich?

Istnieją różne typy ludzi z różnymi preferencjami. Nie wszyscy zatem odnajdą się w systemie "date stacking". Jedni mogą się czuć się nie w porządku wobec osób, z którymi przyszłoby im się spotkać. Jeszcze inna grupa osób nie potrafi w tak krótkim czasie ocenić drugiej strony, aby stwierdzić, czy jest nią naprawdę zainteresowana. Niewątpliwie jednak, jest to ciekawa metoda zawierania znajomości. Zwłaszcza dla kogoś, kto wierzy w miłość od pierwszego wejrzenia.

Źródło: Ta metoda randkowania to hit wśród młodych. Nie jest jednak dla wszystkich