WALENTYNKI

Paznokcie walentynkowe 2024 - najpiękniejsze wzory. Na ich punkcie oszalały instagramerki!

2024-02-14 9:04

Walentynki kojarzą się wszystkim z kolorem czerwonym, z sercami, miłością i czerwonymi różami. Czy właśnie to będzie królować w lutym 2024 u stylistek paznokci? Ich kalendarze pękają w szwach, ponieważ Polki masowo przed świętem zakochanych decydują się na nowy manicure. Sprawdźcie w naszej galerii, jakie wzory będą modne na Walentynki i wybierzcie coś dla siebie!

Paznokcie na walentynki 2024 - modne wzory, którym ciężko się oprzeć. Wielkimi krokami zbliżają się Walentynki, które co roku wypadają w kalendarzu 14 lutego. W tym roku jest to środa i złożyło się to ze Środą Popielcową, podczas której wypada post ścisły. Jak święto zakochanych to oczywiście romantyczne kolacje, sklepowe półki wypełnione tematycznymi prezentami, bukiety czerwonych róż i wyznawanie miłości. Z okazji zbliżających się Walentynek, panie chcą czuć się i wyglądać jak najlepiej, dlatego decydują się na zrobienie paznokci. W lutym zdecydowanie królują odcienie różu i czerwieni, a także serca, które najbardziej kojarzą się wszystkim z świętem zakochanych.

ZOBACZ TAKŻE: Jak powiększyć usta domowym sposobem? Oto naturalne triki, które Polki pokochały

ILE CZASU SPĘDZACIE NA TELEFONIE?! WYWIADEX Radio ESKA Iza Zabielska

Paznokcie walentynkowe - wzory

Delikatne czy romantyczne? A może te z "pazurem"? W naszej galerii znajdziecie najpiękniejsze inspiracje na paznokcie walentynkowe. Te wzory będą modne w lutym 2024, dlatego warto przyjrzeć im się bliżej. Małe serduszka, czerwony french i nie tylko. To największe hity instagramerek, dzięki którym dłonie wyglądają na naprawdę zadbane i dopełnią Twoją walentynkową stylizację.