Alessandro, lakiery hybrydowe

i

Autor: materiały prasowe Alessandro

GORĄCA NOWOŚĆ

Nowość na rynku od marki Alessandro. Tę hybrydę zdejmiesz jak plasterek bez uszkadzania płytki!

2024-04-15 12:38

Striplac PEEL OR SOAK od Alessandro to pierwsze na świecie lakiery do paznokci UV/LED bez użycia pilnika lub frezu , które możemy usunąć z paznokci bez uszkadzania płytki. Tak wykonana hybryda będzie za razem trwała i łatwa w zdejmowaniu. Sprawdź, co jest niezbędne do zrobienia hybrydy peel-off oraz przekonaj się jaki jest najlepszy sposób jej wykonania.

Jak zdjąć hybrydę bez uszkadzania paznokci? Teraz to nie problem! Dotychczas, aby zdjąć poprzednią stylizację hybrydową musiałyśmy użyć pilnika i acetonu. Proces ten jest nie tylko czasochłonny, ale i może wpływać negatywnie na płytkę paznokcia, która może stać się słabsza i bardziej łamliwa. Wielu producentów starało się ułatwić wykonanie domowej hybrydy, ale to Striplac PEEL OR SOAK jest prawdziwą rewolucją!

Wykonanie manicure hybrydowego zwykle trwa w zależności od umiejętności około 40-60 minut. Jeśli jednak musimy zdjąć poprzedni lakier, czas ten wydłuża się nawet do półtorej godziny. Striplac PEEL OR SOAK pomaga zaoszczędzić nam ten czas, bo... schodzi z paznokci jak… naklejka. Jej zdejmowanie jest łatwiejsze niż zmywanie klasycznego lakieru. Jednocześnie utrzymuje się na płytce nawet dwa tygodnie.

Córka Alicji Węgorzewskiej wyrosła na piękną kobietę

Jak nakładać jako hybrydę PEEL OFF?

 • Wypolerować paznokcie na wysoki połysk
 • Nałożyć cienką warstwę lakieru
 • Utwardzić lakier przez 60 sekund
 • Zabezpieczyć lakier topem Striplac Top Coat
 • Utwardzić pod lampą LED przez 90 sekund
 • Odtłuścić paznokcie wacikami oczyszczającymi Striplac lub cleanerem by usunąć warstwę dyspersyjną. Gotowe!

ZOBACZ TAKŻE: Paznokcie french z ozdobami. Te wzory to najnowszy krzyk mody!

Jak nakładać jako klasyczną hybrydę?

 • Zmatowić paznokcie bloczkiem. Nałożyć również primer jeśli płytka jest dość wilgotna i wymagająca.
 • Nałożyć cienką warstwę lakieru
 • Utwardzić lakier przez 60 sekund
 • Zabezpieczyć lakier topem Striplac Top Coat
 • Utwardzić pod lampą LED przez 90 sekund
 • Odtłuścić paznokcie wacikami oczyszczającymi Striplac lub cleanerem by usunąć warstwę dyspersyjną. Gotowe!

Jak usuwać? Poznaj dwa sposoby!

Peel off: Dla ułatwienia nanieść aktywator Striplac Peel Off na płytkę paznokcia i na chwilę pozostawić. Powtórzyć czynność jeśli czujemy, że lakier nadal mocno trzyma się płytki paznokcia. Odepchnąć kopytkiem kosmetycznym lakier z boku od brzegu paznokcia. Następnie zdjąć warstwę lakieru z paznokcia.

Soak Off: Nałożyć niewielką ilość płynu do usuwania lakieru Soak-Off na foliowe waciki. Następnie docisnąć nasączoną stronę wacika do płytki paznokcia i owinąć folią palec, by wacik zwilżał lakier acetonem. Pozostawić waciki na 5–8 minut, po czym ściągnąć folię wraz z lakierem!

Lakiery są bardzo mocno napigmentowane, dzięki czemu wykonanie stylizacji jest krótsze (wystarczy jedna warstwa). Dodatkowo lakiery nie wymagają nakładania bazy. Do wykonania stylizacji lakierami STRIPLAC wystarczy kolor i top nabłyszczający! Lakiery hybrydowe Striplac PEEL OR SOAK dostępne są w ponad 50 kolorach o niesamowitej pigmentacji.

materiał prasowy