uśmiech

i

Autor: canva

ROSSMANN

Kupon za uśmiech. Uśmiechnij się do telefonu i zgranij nagrodę 1+1 i nie tylko

2024-02-23 15:06

Wszyscy uwielbiamy promocje, a teraz jest okazja by z nich skorzystać. Rossmann wychodzi swoim klientom naprzeciw i oferuje "Kupon za uśmiech". Sprawdź o co chodzi!

"Kupon za uśmiech" to nowa funkcja w aplikacji Rossmann PL. Jak zdobyć kupon? Wystarczy wybrać odpowiedni kafelek w apce i uśmiechnąć się do telefonu!

Od wtorku 20 lutego na użytkowników aplikacji Rossmann PL (zarejestrowanych w Klubie Rossmann) czekają kupony rabatowe z bardzo atrakcyjnymi promocjami: 1+1, 2+1 lub 2+2. Żeby je zdobyć, wystarczy wybrać odpowiedni kafelek w apce i uśmiechnąć się do własnego smartfona. Po chwili wyświetli nam się informacja o specjalnej ofercie. Kupon można zrealizować w drogerii stacjonarnej do końca danego dnia. Każdego dnia (z wyjątkiem niedziel i świąt) od godziny 6:00 można, uśmiechając się do telefonu, zdobyć nowy kupon, z innymi produktami.

Melodią "Witaj w Rossmannie – otwórz apkę, a coś dostaniesz", zachęcającą do korzystania z aplikacji jest rossmannowa wersja popularnego utworu DNCE - „Cake By The Ocean” wykonana przez znaną i lubianą rockmenkę Małgorzatę Ostrowską.

Co jeszcze oferuje uczestnikom Klubu Rossmann nasza aplikacja? „Cena z apką” to promocyjne ceny na wybrane, specjalnie oznaczone produkty. Należy ich szukać na półkach, w aplikacji i na stronie internetowej. Żeby kupić wybrany produkt w niższej cenie wystarczy zeskanować aplikację przy kasie, skorzystać z zakupów z funkcją Rossmann GO (w pełni samoobsługowe zakupy w drogerii) lub zrobić zakupy w drogerii internetowej Rossmann.

Tak kiedyś wyglądała Katarzyna Dowbor! Zobacz jak zmieniła się przez lata ulubienica widzów! | ESKA 2