mycie naczyń

i

Autor: pexels

CZYSTE GARNKI

Jak wyczyścić przypalone garnki i patelnie? Ten sposób pokochały Polki

2024-03-20 15:47

Przypalone garnki i patelnie to częsty problem w kuchni, który może zdarzyć się nawet najlepszym kucharzom. Na szczęście istnieją skuteczne sposoby, aby przywrócić im blask i usunąć uporczywe zabrudzenia. Jednym z nich jest pasta z Action, która stała się hitem wśród Polek. Panie pokochały ten preparat i używają go nie tylko w walce z przypalonymi garnkami.

Jak wyczyścić mocno przypalona patelnię i garnki? Jest na to niezawodny sposób, który Polki pokochały! Nie są to żadne domowe sposoby, lecz preparat, który nie dość, że dobrze niweluje brud, to jeszcze można używać go do czyszczenia kabiny prysznicowej, zlewu, a nawet butów. Pewnie nie raz zagapiłeś się i przypaliłeś kotlety na patelni, cebulę lub nie mieszałeś sosu w garnku. Z pewnością nie raz makaron przykleił się do dna i ciężko było go odkleić. Przypalenia po budyniu lub mleku, też brzmi znajomo? Często po takich gafach szorujemy nasze garnki i patelnie, namaczamy je w wodzie i stosujemy różnego rodzaju chemikalia. Niestety mimo iż w reklamie telewizyjnej działają cuda, nam nie pomagają ani trochę. Jest jednak na to sposób! Przypalone garnki i patelnie wyczyścisz pastą z Action, która jest hitem w wielu polskich domach!

ZOBACZ TAKŻE: Użyj proszku do pieczenia pod prysznicem. Ten trik działa cuda!

Aktorzy, do których WSZYSCY stracili szacunek | To Się Kręci #32

Czyszczenie patelni i garnków. Ta pasta działa cuda!

Soda oczyszczona to znakomite narzędzie do usuwania brudu z przypalonych garnków i patelni. W połączeniu z octem i płynem do naczyń, potrafi dać zadowalający efekt. Jest jednak coś jeszcze, co znacznie bardziej cieszy oko i stan naszych garnków. Mowa o kultowym produkcie ze sklepu Action, który jest hitem internetu. To pasta Pink Stuff, którą aplikuje się na gąbeczkę, a następnie czyści się przypalone garnki, patelnie, a nawet kabiny prysznicowe, umywalki, zlewy i buty!

Producent pasty Pink Stuff zapewnia, że produkt z łatwością usuwa nagromadzony brud i inne zabrudzenia, a także zapobiega osadzaniu się nowego. Oprócz tego możemy dowiedzieć się, że produkt czyści wszystkie powierzchnie w domu - z metalu, srebra, miedzi, złota, a nawet idealnie sprawdzi się do czyszczenia felg samochodowych, piekarnika, kuchenki gazowej, płytek, okien, rolet, a nawet... łodzi. Skusicie się? Poniżej przedstawiamy Wam test pasty Pink Stuff na przypalonej patelni.

Jaką panią domu jesteś?

Pytanie 1 z 10
Mają przyjść do Ciebie goście, kiedy i w jaki sposób zaczynasz przygotowania?