Horoskop miłosny na lato 2023. Te znaki odnajdą drugą połówkę!

i

Autor: CANVA

Astrologia

Horoskop miłosny na lato 2023. Te znaki odnajdą drugą połówkę!

2023-05-08 9:47

Podczas lata 2023 można spodziewać się nie tylko pięknej pogody, ale również niesamowitych przygód - w szczególności tych miłosnych. Astrologiczną dwunastkę czekają najprawdziwsze zawirowania, jednak tylko niewielka część będzie z nich zadowolona. Oto znaki zodiaku, którym uda się odnaleźć drugą połówkę. Sprawdź czy masz na co czekać!

Wiosenna retrogradacja Merkurego minęła, a wraz z nią odszedł pech, który utrudniał życia większości znaków zodiaku. Lato ma dużo większy potencjał na pozytywne chwile - szczególnie te przepełnione szczerą, bezkresną miłością. Niektórzy spośród astrologicznej dwunastki mogą spodziewać się prawdziwego szaleństwa, jeśli chodzi o romanse. Ich historie będą przypominać te z komedii romantycznych. Choć nie każde uczucie przetrwa wieki, warto dać się mu ponieść. W ten sposób nabierze się nie tylko nowych doświadczeń, ale również cennych umiejętności. Czy to właśnie Ciebie czekają niesamowite przygody? Szczegóły znajdziesz pod wideo!

ZOBACZ TAKŻE: Finanse, miłość, zdrowie - horoskop na lato 2023. Te osoby będą mieć duże szczęście!

Shake Your Eska #24 | Miley Cyrus

Horoskop miłosny na lato 2023 - Waga

W ostatnich miesiącach Waga nie miała szczęścia w miłości. Ciągle natrafiała na osoby, które nie były jej przeznaczone. Choć od początku miała świadomość, że to nie wyjdzie, dawała z siebie wszystko. Latem ma szansę na poznanie miłości swojego życia. Jej los w zupełności się odmieni. Dopiero teraz będzie potrafiła wyobrazić sobie wspólną przyszłość z drugą połówką. Powinna pamiętać, że w tym przypadku warto dać się ponieść!

Horoskop miłosny na lato 2023 - Koziorożec

Koziorożec rzadko skupia się na miłości. Najzwyczajniej w świecie nie jest ona dla niego priorytetem. Choć w ostatnim czasie unikał jej jak ognia, tego lata wszystko się zmieni. Ten znak zodiaku spojrzy z uczuciem na osobę z jego grona znajomych. Nigdy wcześniej nie myślał o niej w ten sposób, jednak pewne wydarzenia wpłyną na dużą zmianę percepcji. Jeśli odważy się wyznać jej, co tak naprawdę uważa, czeka ich ogromne szczęście!

ZOBACZ TAKŻE: Znaki zodiaku, które są najlepszymi przyjaciółmi. To prawdziwe bratnie dusze

Horoskop miłosny na lato 2023 - Lew

Pora przestać skupiać się na sobie i spojrzeć na świat poprzez szerszą perspektywę. Lew ma szansę odnaleźć osobę, która zupełnie odmieni jego życie. Choć poczuje się naprawdę szczęśliwy, nie mamy dobrej wiadomości. Ten związek będzie jedynie wakacyjnym romansem. Nie przetrwa długo, jednak zdecydowanie będzie wart złamanego serca. Obie strony wyciągną wnioski, dzięki którym przyszłość będzie dużo lepsza!

Wielki quiz o znakach zodiaku. Odpowiedz na te pytania, a my zgadniemy, jakim znakiem zodiaku jesteś

Pytanie 1 z 10
Jaka cecha charakteru najlepiej do Ciebie pasuje?
Źródło: Horoskop miłosny na lato 2023. Te znaki odnajdą drugą połówkę!