na upalne dni

Fryzury na lato. Upięcia włosów idealne na gorące dni

2024-07-11 7:25

Lato to wysokie temperatury, ale także momentami porywisty wiatr gdy zbiera się na burzę. Choć panowie nie maja tego problemu, panie niestety muszą wcześniej wstawać, by ogarnąć swoje włosy. Jakie upięcia są idealne na gorące lato 2024? Wiemy jakie proste fryzury będą rządzić w upalne dni na ulicach i plażach.

Lato to czas kiedy pragniemy odświeżyć swój wygląd, poczuć się lekko i stylowo. Fryzura jest jednym z kluczowych elementów, które mogą nadać naszej stylizacji letniego charakteru. W 2024 roku trendy oferują szeroki wachlarz opcji - od klasycznych upięć takich jak warkocz czy kucyk, po bardziej komplikowane jak koki z wypełniaczem, warkocz francuski i nie tylko. Dobrze spięte włosy dają nam nie tylko wygodę, ale przede wszystkim nie czujemy się przytłoczone ich ilością, gdy rozpuszczone opadają nam na ramiona i plecy. Wygodna fryzura to podstawa w lato, bowiem możemy czuć się przyjemniej i jest nam wtedy zdecydowanie chłodniej. Jak związać włosy latem? Tutaj wygoda i prostota idą w parze!

ZOBACZ TAKŻE: Poprawne mycie włosów szamponem. Większość z nas robi to źle!

Pamiętacie Candy Girl? To był polski odpowiednik Lady Gagi!

Fryzury i upięcia na lato 2024

Jak spiąć włosy w gorące dni? Odpowiedź jest prosta! To fryzury, które nie dość, że będą wyglądać schludnie i wakacyjnie, to jeszcze każda pani ma gwarancję, że będzie czuć się w nich swobodnie. Wysoko związany kucyk lub opadający warkocz na ramię można przyozdobić kolorową chustą, spinką z perełkami lub założyć na głowę opaskę. Niesamowicie modne w tym sezonie są także spinki-klamerki z motywem motyla lub kolorowego kwiatka, które idealnie wyglądają z tyłu gdy złapie się dwa kosmyki włosów, a reszta będzie po prostu rozpuszczona.

W naszej galerii znajdziecie najlepsze tutoriale na letnie upięcia, dzięki którym nie dość że będzie można poczuć się swobodnie i lżej w upalny, letni dzień, to jeszcze możemy mieć gwarancję, że na ulicy ciężko będzie oderwać od nas wzrok.

ZOBACZ TAKŻE: Jak pielęgnować włosy farbowane? Dzięki tym sposobom skutecznie przedłużysz ich kolor