TRME

i

Autor: Materiały prasowe

Zdrowie

ageLOC® TRME Body Balance System – spersonalizowane podejście 
do osiągnięcia równowagi organizmu i kontroli masy ciała

2024-07-02 11:21

Detoksykacja, równowaga organizmu, kontrola wagi – misją Nu Skin jest zmiana stylu życia kobiet i mężczyzn, poprawa ich samopoczucia oraz osiągnięcie pożądanej wagi, a nowa gama ageLOC® TRME Body Balance przenosi tę misję na wyższy poziom. Nowa seria produktów została opracowana z myślą o zapewnieniu równowagi między zdrowymi nawykami, stylem życia i dobrym samopoczuciem.

Dbanie o zdrowie i dobre samopoczucie to dla wielu z nas priorytet. Na utrzymanie równowagi organizmu składa się kilka istotnych czynników, jak regularne ćwiczenia, zdrowe odżywianie, odpowiednio dobrana suplementacja. W dzisiejszym dynamicznym trybie życia szukamy wygodnych i holistycznych rozwiązań, które korzystnie wpływają na kondycję naszego organizmu, wspierają go, a jednocześnie pomagają osiągnąć nasze cele, jak np. utrata masy ciała lub jej kontrola. Właśnie z myślą o tym naukowcy z firmy Pharmanex, będącej częścią grupy Nu Skin, opracowali ageLOC® TRME Body Balance System, który umożliwia spersonalizowaną suplementację w zależności od potrzeb. 

ageLOC® TRME System – sposób na uzyskanie równowagi organizmu

Linia ageLOC® TRME składa się z pięciu produktów, z których każdy skupia się na innych korzyściach wspierających równowagę organizmu.

Suplement diety TRME INNERNu wspomaga trawienie i usuwanie toksyn. Zawarty w kapsułkach wyciąg z kłącza imbiru wpływa na prawidłowe funkcjonowanie przewodu pokarmowego, a wyciąg z liści karczocha wspiera procesy związane z detoksykacją organizmu1.

Nad apetytem pomoże zapanować TRME MyEDGE. Zawarty w nim proszek karobowy ogranicza uczucie łaknienia i zwiększa uczucie sytości. Suplement zawiera również ekstrakt z liści morwy białej, która przyczynia się do utrzymania prawidłowego poziomu cukru we krwi oraz chrom, który wspomaga metabolizm makroskładników odżywczych2.

TRME

i

Autor: Materiały prasowe

TRME MyGOAL przyczynia się do utraty masy ciała. Zawiera starannie wyselekcjonowane składniki, m.in. glukomannan, które przyczyniają się do utraty masy ciała, a także kompleks witamin (C, B6 i B12), który dostarcza organizmowi kluczowe mikroskładniki. Suplement diety w połączeniu z regularnymi ćwiczeniami i zdrowym odżywianiem, pomoże osiągnąć założone cele dotyczące wagi3.

By osiągnąć równowagę organizmu, należy wesprzeć pracę kluczowych narządów. Wątroba jest największym gruczołem i odgrywa ważną rolę w procesach przemiany materii, w tym w metabolizmie tłuszczów. Suplement diety TRME RealMe powstał właśnie z myślą o wsparciu jej funkcjonowania. Zawiera ostryż długi, który zapobiega gromadzeniu się tłuszczu i ułatwia jego rozkład przez wątrobę4.

TRME

i

Autor: Materiały prasowe

Batoniki TRME M-Bars to wygodny sposób na to, aby cieszyć się kompletnym i smacznym produktem zastępującym posiłek. Batony wspomagają utrzymanie już osiągniętej wagi lub utratę masy ciała. Jako produkt zastępujący posiłek jeden baton dostarcza co najmniej 30% referencyjnych wartości spożycia witamin i minerałów, a ponadto zawiera węglowodany, białka i tłuszcze5.

ageLOC® TRME Weight Management Kit to zestaw składający się ze wszystkich wymienionych powyżej produktów, które mają różne działanie wspierające równowagę organizmu i kontrolę wagi. Dodanie wszystkich produktów TRME do codziennej diety pozwoli cieszyć się korzyściami płynącymi z każdego równocześnie.

Ceny produktów:

  • TRME Weight Management Kit – 1500 zł
  • TRME INNERNu – 187,00 zł / 60 kapsułek
  • TRME MyEDGE – 389,01 zł / 20 saszetek
  • TRME MyGOAL – 425,00 zł / 90 saszetek
  • TRME RealMe – 499,00 zł / 60 kapsułek
  • TRME M-BARS – 262,00 zł / 10 batonów

Więcej informacji o produktach TRME znajdziesz na www.nuskin.com.

1 Oświadczenie wstrzymane. Dzięki wyciągowi z korzenia imbiru (oświadczenie dotyczące trawienia) i wyciągowi z liści karczocha (oświadczenie dotyczące trawienia i detoksykacji).
2 Oświadczenie wstrzymane. Proszek karobowy pomaga pohamować uczucie łaknienia.
3 Dzięki glukomannanowi. Korzystny wpływ uzyskuje się przy dziennym spożyciu 3 g glukomannanu w 3 dawkach po 1 g każda, przyjmując wraz z 1-2 szklankami wody, przed posiłkami oraz przy jednoczesnym stosowaniu diety o ograniczonym ładunku wartości energetycznym. 
4 Oświadczenie wstrzymane. Dzięki zawartości ostryżu długiego działanie zapobiegające gromadzeniu się tłuszczu jest połączone z likwidacją jego zapasów przez wątrobę.
5 Zastępowanie jednego posiłku w ciągu dnia posiłkiem zastępczym, w połączeniu z dietą o obniżonej wartości energetycznej, przyczynia się do utrzymania masy ciała po jej utracie.