#ŁączyNasKsiążka - ROZGRZEWKA! Startujemy w Bibliotece Narodowej

i

Autor: Targi Książki i Mediów VIVELO Targi Książki i Mediów VIVELO - ROZGRZEWKA w Bibliotece Narodowej

ROZGRZEWKA

#ŁączyNasKsiążka - ROZGRZEWKA przed Targami VIVELO! Startujemy w Bibliotece Narodowej

2024-04-02 9:30

Aby rozgrzać atmosferę przed Targami Książki i Mediów VIVELO na PGE Narodowym w maju, zaplanowaliśmy dla Was kilka ciekawych aktywności pod wspólnym hasłem #ŁączyNasKsiążka ROZGRZEWKA.

Zapraszamy wszystkich miłośników książek na niezwykłe spotkanie w Bibliotece Narodowej w Warszawie! Pozwólmy sobie na chwilę oderwać się od codzienności i zanurzyć się w atmosferze wiedzy i kultury, która tu panuje. Nasze spotkanie rozpoczniemy od wycieczki po różnych działach biblioteki, gdzie będziecie mieli okazję zobaczyć unikatowe zbiory i poznać historię tego niezwykłego miejsca. Następnie zaprosimy Was do Pracowni Digitalizacji, gdzie będziecie mogli się przekonać w jakich warunkach digitalizowane są najcenniejsze skarby polskiego piśmiennictwa.

Po części praktycznej będzie czas na zapoznanie Was z ciekawostkami, których nie znajdziecie w podręcznikach czy encyklopediach. Dowiedziecie się, jakie skrywają się historie za zamkniętymi drzwiami bibliotecznych magazynów, jakie ciekawostki ukryte są na kartach starych ksiąg czy jakie małe sekrety kryją się wśród bibliotecznych półek.

Biblioteka Narodowa w Warszawie kryje wiele tajemnic związanych z historią, literaturą i sztuką. Będzie to niezwykła okazja, aby poszerzyć swoją wiedzę i posłuchać zapierających ć dech w piersiach informacji, a wszystko to pod hasłem #ŁączyNasKsiążka ROZGRZEWKA

📚 #ŁączyNasKsiążka ROZGRZEWKA

📅 Data: 6 kwietnia 2024 (sobota)

🕙 Godzina:

10:00 – 11:00

11:30 – 12:30

📍 Miejsce: Biblioteka Narodowa, al. Niepodległości 213, 02-086 Warszawa (wejście od Pola Mokotowskiego)

🎟️ Bilety:

➡️ Bilet wstępu wolnego - liczba miejsc ograniczona:

10:00 – 11:00

Link do formularza

11:30 – 12:30

Link do formularza

🔹 Każdy uczestnik otrzyma 4-dniowy bilet wstępu wolnego na Targi Książki i Mediów VIVELO na PGE Narodowym w dniach 16-19 maja. 📆📚 #ŁączyNasKsiążka ROZGRZEWKA

Źródło: #ŁączyNasKsiążka - ROZGRZEWKA! Startujemy w Bibliotece Narodowej