Sklep

i

Autor: Pixabay

Czy 1 listopada otwarte są sklepy? Gdzie zrobić zakupy tego dnia?

2022-10-30 22:31

Dzień Wszystkich Świętych już 1 listopada. Wiele osób zastanawia się, jakie sklepy będą otwarte skoro jest to dzień ustawowo wolny. Spokojnie, zakupy zrobisz w kilku punktach. Sprawdź, gdzie zrobić zakupy we wtorek 1 listopada 2022 roku w dzień Wszystkich Świętych.

Czy 1 listopada otwarte są sklepy? To pytanie zadaje sobie wiele osób. We wtorek 1 listopada 2022 roku przypada przypada uroczystość Wszystkich Świętych. Jest to dzień zadumy, gdy wspominamy bliskich zmarłych ze swoich rodzin, ale także znane osobistości z Polski i świata, które za życia nas czymś urzekły. Tego dnia Polacy tłumnie wybierają się a cmentarze, by nie tylko odwiedzić groby swoich bliskich zmarłych, ale także by się pomodlić, zapalić znicze i przystroić grób stroikami lub chryzantemami, które kojarzą się z tym dniem najbardziej. 1 listopada jest dniem ustawowo wolnym, dlatego pracownicy handlu również mają wtedy wolne. Są jednak wyjątki. Gdzie zrobimy zakupy 1 listopada?

Kto zmarł w 2022 roku? Wspomnienia artystów, którzy odeszli w 2022

Super Ring - Mieszkania

Sklepy 1 listopada 2022 - gdzie zrobić zakupy?

We wtorek 1 listopada 2022 sklepy są zamknięte. Tego dnia zrobimy zakupy tylko w osiedlowych sklepach, Żabkach lub na stacjach paliw, natomiast apteki będą pełniły dyżury. W Dzień Zaduszny 2 listopada wszystkie sklepy będą czynne tak jak zwykle w standardowych godzinach otwarcia.

Upał na Wszystkich Świętych 2022?! Prognoza pogody na 1.11 wprawia w osłupienie!