Biedronka

i

Autor: MAREK KUDELSKI / SUPER EXPRESS Biedronka

Biedronka szykuje Gang Bystrzaków! Od kiedy maskotki będą w sklepach?

2022-08-03 9:11

Gang Świeżaków, Słodziaków i Fajniaków to już przeszłość. Teraz Biedronka przygotowuje się na nową akcję, w której bohaterami głównymi będą Bystrzaki! Od kiedy maskotki będą dostępne w sklepach? Jakie będą zasady kampanii promocyjno-lojalnościowej związanej z pluszakami? Szczegóły poniżej.

Biedronka szykuje Gang Bystrzaków i to nie jest żart! W internecie zaczęły pojawiać się informacje odnośnie nowej kampanii promocyjno-lojalnościowej związanej z pluszakami. Okazuje się, że spółka Jeronimo Martins Polska, która jest operatorem sklepów Biedronka, zgłosiła do rejestracji w Urzędzie Patentowym znak towarowy słowny, którzy brzmi Gang Bystrzaków. Pod nim zgłoszono takie kategorie jak: akcesoria do zabawy i maskotki oraz muzyka, gry, zabawki, filmy, publikacje elektroniczne, gry komputerowe, książki, artykuły i wyposażenie edukacyjne. Znak towarowy obejmuje też plakaty, bony, broszury, karty upominkowe, publikacje reklamowe, torby i torebki. Oprócz tego została zarejestrowana także specjalna domena internetowa, na której internauci bez problemu będą mogli znaleźć zasady akcji, być może bajki i piosenki jak było to w poprzednich kampaniach i nie tylko. Od kiedy Gang Bystrzaków będzie w sklepach?

Seksowne imiona damskie i męskie. Te osoby mają coś w sobie!

WSH VI - Słowiańskie Piersi

Gang Bystrzaków - od kiedy w sklepach? [ZASADY]

Wiele osób poszukuje informacji, kiedy rusza akcja Gang Bystrzaków w Biedronce i jakie będą zasady. Na razie oficjalna data kampanii nie jest znana, tak samo jak nazwy maskotek. Przypomnijmy, że Biedronka ma za sobą udane akcje ze Świeżakami, Słodziakami i Fajniakami. Maskotki można było otrzymać za zebraną pulę naklejek, które przyklejało się na specjalne broszury, które były do tego przeznaczone.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/23 - kiedy jest pierwszy dzień szkoły? O której godzinie apel?

Sonda
Jesteś zainteresowany akcją Gang Bystrzaków?