Prime MMA 4 - DATA, MIEJSCE, BILETY, ZAWODNICY. Kiedy jest Prima MMA 4?

i

Autor: instagram/@primemma.pl Prime MMA 4 - DATA, MIEJSCE, BILETY, ZAWODNICY. Kiedy jest Prima MMA 4?

Prime MMA 4 - DATA, MIEJSCE, BILETY, ZAWODNICY. Kiedy jest Prima MMA 4?

2022-11-26 14:03

Federacja Prime MMA nie zwalnia tempa i organizuje kolejną galę w 2022 roku. Już w listopadzie widzowie będą świadkami czwartej edycji wydarzenia, a w oktagonie pojawią się naprawdę gorące nazwiska zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Kto walczy na Prime MMA 4? Kiedy jest gala? Wszystkie informacje dotyczące Prime MMA 4, znajdziecie w artykule poniżej.

Spis treści

 1. Prime MMA 4 - DATA, MIEJSCE, GODZINA
 2. Prime MMA 4 - ZAWODNICY
 3. Prime MMA 4 - BILETY

Prime MMA 4 - DATA, MIEJSCE, BILETY, ZAWODNICY to najczęściej wyszukiwane frazy dotyczące kolejnej gali. Federacja Prime MMA pnie się ku górze, a organizatorzy z edycji na edycję próbują zaskoczyć publiczność nowymi nazwiskami w karcie walk. Po trzech gorących galach, gdy w oktagonie mogliśmy oglądać Skolima, Jasia Kapelę, Kamerzystę, Normana Parkę, czy też Marcina Wrzoska, przyszła pora na kolejne znane twarze. Podczas Prime MMA 4 w walce wieczoru zmierzą się ze sobą włodarz federacji Prime - Kasjusz 'Don Kasjo' Życiński, którego przeciwnikiem będzie raper Paweł 'Popek' Mikołajuw. Tuż przed nimi twarzą w twarz staną kobiety i będą to Kamila 'Zusje' Smogulecka, a także kontrowersyjna celebrytka Monika 'Esmeralda' Godlewska. Kto jeszcze walczy na Prime MMA 4? Kiedy i gdzie jest czwarta gala?

SKOLIM – szybki trening przed MMA

Prime MMA 4 - DATA, MIEJSCE, GODZINA

Kiedy i gdzie odbędzie się Prime MMA 4? O której godzinie rozpocznie się gala? Data Prime MMA 4 to żadna tajemnica i została ogłoszona podczas trzeciej edycji wydarzenia. Tym razem publiczność zgromadzi się w Szczecinie 26 listopada 2022 roku. Godzina Prime MMA 4 nie jest jeszcze znana. Najprawdopodobniej gala rozpocznie się o godzinie 20:00, jednak na ten moment federacja nie podała konkretów.

Prime MMA 4 - ZAWODNICY

Karta walk Prime MMA 4 jest powoli uzupełniana przez organizatorów, a pierwsze ogłoszone nazwiska robią ogromne wrażenie. Kto walczy na Prime MMA 4? Organizatorzy powoli ujawniają nazwiska zawodników, którzy pojawią się w oktagonie tego wieczoru. Poniżej znajdziecie kartę walk Prime MMA 4, która na bieżąco będzie aktualizowana.

 • Kasjusz 'Don Kasjo' Życiński - Paweł 'Popek' Mikołajuw: MAIN EVENT w boksie
 • Kamila 'Zusje' Smogulecka i Monika 'Esmeralda' Godlewska: CO-MAIN EVENT
 • Anna Andrzejewska - Ewa Piątkowska
 • Damian 'Stifler' Zduńczyk - Adam Soroko
 • Michał 'Bagieta' Gorzelanczyk - Kamerzysta (boks, małe rękawice)
 • Patryk 'Robalini' Śliwa - Tomek Olejnik
 • Konrad 'Skolim' Skolimowski - Emilian 'Księciunio' Bayer
 • Adam Okniński vs Norman Parke
 • Aleksandr Sasha Muzheiko vs Adrian Cios
 • Rafał Sportowy Świr Gawron vs Piotr Ochroniarz Kałuski

Prime MMA 4 - BILETY

Gdzie kupić Bilety na Prime MMA 4 w Szczecinie? Jaka jest ich cena? Bilety na Prime Show MMA 4 są już dostępne w sprzedaży. Można je zakupić online poprzez stronę www.eventim.pl. Ceny biletów na Prime MMA 4 rozpoczynają się od 150 zł. Jak zawsze gala Prime MMA będzie do obejrzenia w płatnym systemie PPV.

Sonda
Kto wygra walkę Don Kasjo - Popek na Prime MMA 4?