PRIME SHOW MMA 3

i

Autor: screeny z YouTube/PRIME SHOW MMA PRIME SHOW MMA 3

Prime MMA 3 - KIEDY, KARTA WALK, WALKI, BILETY. Kto walczy na Prime MMA 3?

2022-10-01 19:53

Prime Show MMA 3 to aż jedenaście gorących pojedynków! W oktagonie zmierzą się ze sobą nie tylko mężczyźni, ale także kobiety. Tym razem federacja Prime MMA postawiła na najgorętsze nazwiska zawodników, dlatego wiele osób uważa, że szykuje się naprawdę ciekawe wydarzenie. Kto walczy na Prime MMA 3? Kiedy jest gala? Sprawdźcie szczegóły.

Spis treści

 1. Prime MMA 3 - DATA, GODZINA
 2. Prime MMA 3 - KARTA WALK
 3. Prime MMA 3 - BILETY

Prime MMA 3 to gorąca gala, która zbliża się wielkimi krokami. Już na początku października, widzowie będą świadkami starć mężczyzn, ale i kobiet w oktagonie, a jedna walka odbędzie się nawet w budce telefonicznej! Na wszystkich czeka łącznie jedenaście pojedynków, dlatego już dzisiaj poszukiwane są w sieci informacje na temat nadchodzącej gali. Kto walczy na Prime MMA 3? Jaka jest kolejność walk? Federacje typu freak fight cieszą się popularnością w naszym kraju. Ogromny sukces odnosi w ostatnich latach Fame MMA, High League, a także w ostatnim czasie świeża federacja Prime MMA. Jej włodarzem jest Kasjusz Życiński, znany wszystkim jako Don Kasjo, który wielokrotnie triumfował w oktagonie. W poprzedniej odsłonie wydarzenia Skolim cieszył się z wygranej z Jasiem Kapelą, a największa gwiazda wieczoru Norman Parke triumfował po jednogłośnej decyzji sędziów. Kogo zobaczymy na gali Prime MMA 3? Te nazwiska robią wrażenie!

ZOBACZ TAKŻE: Prime MMA 3 - KOLEJNOŚĆ WALK. Kto walczy pierwszy, a kto ostatni 1.10.2022? [PEŁNA KARTA WALK]

Super Sport - Iga Świątek vs. Jule Niemeier

Prime MMA 3 - DATA, GODZINA

Kiedy i o której godzinie jest Prime MMA 3? To żadna tajemnica! Sportowa gala odbędzie się w sobotę 1 października 2022 roku w Radomskim Centrum Sportu i rozpocznie się równo o godzinie 19.

Prime MMA 3 - KARTA WALK

Karta walk Prime MMA 3 jest już znana. W oktagonie zobaczymy między innymi przyjaciółkę Natsu - Paulinę Hornik, Malubę która wygrała program Projekt Lady, czy też jej chłopaka Maćka Rataja. To jednak nie koniec zaskoczeń. Kamerzysta z Kubą Lasikiem stoczą starcie nie w oktagonie, a w budce telefonicznej. Pełną kartę walki Prime MMA 3, znajdziecie poniżej:

 • Łukasz Kamerzysta Wawrzyniak - Kuba Lasik: walka w budce telefonicznej
 • Michał Bagietka Gorzelanczyk - Patryk Robalini Śliwa
 • Michał Cichy - Adrian Cios
 • Mikołaj Vandal Rdzanek - Tomek Olejnik
 • Sebastian Nowak - Maciej Rataj
 • Mateusz Tarzan Leśniak - Kacper KaJMaNo Kabara
 • Piotr Pająk - Daniel Rutkowski
 • Martyna Pysia Zbirańska - Paulina Hornik
 • McKsiąże vs. Kubaox
 • Dagmara Szewczyk - Dominika Rybak
 • Wiola Kotelecka - Magdalena Maluba Lubacz
 • Maciej 'Big Jack' Jarema - Janek 'Little Johnny' Kempisty

ZOBACZ TAKŻE: Prime MMA 3 - stream ZA DARMO. Gdzie oglądać za free?

Prime MMA 3 - BILETY

Gdzie kupić bilety na Prime MMA 3? Jaka jest ich cena? Fani sportów walki chcieliby znaleźć się blisko oktagonu, by podziwiać starcia zawodników. Bilety na wydarzenie są dostępne i można zakupić je online na stronie eventim.pl. Ich ceny zaczynają się już od 200 zł.

Sonda
Prime MMA 3 - która walka jest najciekawsza?