mecz

i

Autor: AKPA mecz

Polska - Arabia Saudyjska: GODZINA. O której mecz Polski 26.11.2022?

2022-11-26 13:59

Drugi mecz polskiej reprezentacji na Mundialu 2022 zbliża się wielkimi krokami. Już w sobotę 26 listopada biało-czerwoni zmierzą się na murawie w Katarze z reprezentacją Arabii Saudyjskiej. O której godzinie jest mecz Polska - Arabia Saudyjska? Gdzie oglądać Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej w TV i online? Sprawdźcie.

Mecz Polska - Arabia Saudyjska GODZINA meczu zastanawia wiele osób. Przed nami kolejne, w sumie już drugie starcie biało-czerwonych na murawie w Katarze podczas Mistrzostw Świata. Podopieczni Czesława Michniewicza mają za sobą mecz z Meksykiem, który zakończył się remisem 0:0. Mimo iż byliśmy bliscy zwycięstwa, to poszło nam słabo, a nasz najlepszy piłkarz Rober Lewandowski zaprzepaścił szansę na trafne strzelenie karnego. Kapitan reprezentacji Polski przeprosił za to co się stało, a wierni fani mocno wsparli go w komentarzach na jego Instagramie. Już w najbliższą sobotę 26 listopada biało-czerwoni zmierzą się na Mundialu 2022 z Arabią Saudyjską. O której godzinie oglądać mecz? Tym razem transmisja w TV i online, będzie nieco wcześniej niż ostatnio.

ZOBACZ TAKŻE: Robert Lewandowski przeprasza Polaków za mecz z Meksykiem. Postawa kibiców wzbudza szacunek

Lewandowski vs Ronaldo - który przystojniejszy? | Ewelina pyta i nie błądzi #4

Mecz Polska - Arabia Saudyjska GODZINA

O której godzinie jest mecz Polska - Arabia Saudyjska? Drugi mecz Polaków podczas Mistrzostw Świata 2022 w Katarze, odbędzie się w sobotę 26 listopada o godzinie 14:00 czasu polskiego.

ZOBACZ TAKŻE: Piłka, Bramka, Gol - konkurs z okazji Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2022. Co można wygrać?

Mecz Polska - Arabia Saudyjska TRANSMISJA TV i ONLINE

Gdzie oglądać mecz Polska - Arabia Saudyjska? Drugie spotkanie biało-czerwonych na Mundialu 2022 będzie można obejrzeć za darmo na antenie TVP 1 lub TVP Sport w sobotę 26 listopada już od godziny 13:50. Dostępna będzie także transmisja online za pośrednictwem strony sport.tvp.pl lub pilot.wp.pl.

Sonda
Kto wygra mecz Polska - Arabia Saudyjska?
Listen to "Z Arabią Saudyjską GRAMY O ŻYCIE. Komentarze przed meczem." on Spreaker.