Polska - Arabia Saudyjska: DATA. Kiedy jest następny mecz Polaków na Mundialu 2022?

i

Autor: AKPA Polska - Arabia Saudyjska: DATA. Kiedy jest następny mecz Polaków na Mundialu 2022?

Polska - Arabia Saudyjska: DATA. Kiedy jest następny mecz Polaków na Mundialu 2022?

2022-11-25 8:13

Polacy mają za sobą pierwszy mecz podczas Mistrzostw Świata 2022 w Katarze. Przed nimi jeszcze dwa spotkania - z Arabią Saudyjską, a także z Argentyną. Kiedy jest następny mecz biało-czerwonych? O której godzinie oglądać starcie Polska - Arabia Saudyjska w TV i online? Sprawdźcie terminarz.

Spis treści

  1. Polska - Arabia Saudyjska: DATA
  2. Polska - Arabia Saudyjska: GODZINA
  3. Polska - Arabia Saudyjska: TRANSMISJA

Polska - Arabia Saudyjska: kiedy i o której godzinie jest następny mecz Polaków na Mundialu 2022? Reprezentacja biało-czerwonych w fazie grupowej podczas tegorocznych Mistrzostw Świata w piłce nożnej, wyjdzie na boisko łącznie trzy razy. Za nami pierwszy mecz w którym podopieczni Czesława Michniewicza zmierzyli się z Meksykiem. Mimo iż byliśmy bliscy zwycięstwa to na murawie w Katarze poszło nam słabo, a Rober Lewandowski zaprzepaścił szansę na trafne strzelenie karnego. Wynik meczu Polska - Meksyk, zakończył się remisem 0:0, a przed nami kolejne starcie biało-czerwonych. Już w najbliższą sobotę reprezentacja Polski zmierzy się w Katarze z Arabią Saudyjską. Kiedy jest drugi mecz Polaków na Mundialu 2022? O której godzinie jest mecz Polska - Arabia Saudyjska? Terminarz jest już znany.

ZOBACZ TAKŻE: Piłka, Bramka, Gol - konkurs z okazji Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2022. Co można wygrać?

Lewandowski vs Ronaldo - który przystojniejszy? | Ewelina pyta i nie błądzi #4

Polska - Arabia Saudyjska: DATA

Kiedy jest mecz Polska - Arabia Saudyjska? Podczas Mundialu 2022 Polacy zagrają swój drugi mecz w fazie grupowej. Ich przeciwnikiem będzie reprezentacja Arabii Saudyjskiej, a całe wydarzenie będziemy mogli oglądać już w sobotę 26 listopada.

Polska - Arabia Saudyjska: GODZINA

O której godzinie jest mecz Polska - Arabia Saudyjska? Reprezentacja biało-czerwonych zagra ze swoim przeciwnikiem na Education City Stadium na przedmieściach Dohy o godzinie 14:00 polskiego czasu.

ZOBACZ TAKŻE: Robert Lewandowski przeprasza Polaków za mecz z Meksykiem. Postawa kibiców wzbudza szacunek

Polska - Arabia Saudyjska: TRANSMISJA

Gdzie obejrzeć mecz Polska - Arabia Saudyjska? Transmisja mundialowego spotkania będzie dostępna za darmo w TVP 1, TVP SPORT, a także online na stronie port.tvp.pl lub pilot.wp.pl.

Sonda
Kto wygra mecz Polska - Arabia Saudyjska?
Listen to "Z Arabią Saudyjską GRAMY O ŻYCIE. Komentarze przed meczem." on Spreaker.