nie żyje, świeczka

i

Autor: pixabay.com

Mąż Justyny Kowalczyk nie żyje. Kacper Tekieli miał 38 lat

2023-05-18 11:54

Nie żyje Kacper Tekieli, mąż Justyny Kowalczyk. Mężczyzna miał 38 lat i zginął w Alpach. Co się stało? Jaka jest przyczyna śmierci mężczyzny?

Kacper Tekieli nie żyje. Smutna wiadomość obiegła media w czwartkowe południe 18 maja. Nie żyje mąż Justyny Kowalczyk, który miał 38 lat. Co się stało? Okazuje się, że mężczyzna w ostatnich dniach przebywał w szwajcarskich Alpach, gdzie zdobywał kolejne czterotysięczniki. 9 maja za pośrednictwem mediów społecznościowych informował o wyprawie na Bishorn (4153 m), dwa dni później o Weissmies (4017 m) i Lagginhorn (4010 m).

Muzycy rockowi, którzy odeszli w 2022 roku

Kacper Tekieli nie żyje

Kacper Tekieli miał 38 lat. Od zawsze góry były jego pasją i zarazem miłością. Mężczyzna nie tylko zdobywał szczyty, ale także był instruktorem z tytułem nadanym przez Polski Związek Alpinizmu. Jeszcze kilka dni temu, a dokłądnie we wtorek 16 maja, na Instagramie Tekielego ukazało się zdjęcie plecaka. W weekend wspinacz informował o zdobyciu Allalinhorn (4027 m), Strayhorn (4190 m) i Rimpfishhorn (4199 m). Z nieoficjalnych informacji wynika, że ciało wspinacza odnaleziono w czwartek rano. Mężczyzna przebywał w Szwajcarii ze swoją żoną Justyną Kowalczyk-Tekieli i swoim synem Hugo.

Justyna Kowalczyk - mąż

Justyna Kowalczyk i Kacper Tekieli pobrali się pod koniec września 2020 roku. Rok później na świat przyszedł ich owoc miłości - syn Hugo. Co ciekawe, para dzieliła ze sobą pasje i w mediach społęcznościowych można było zobaczyć towarzyszyła mężowi w trakcie wyprawy w szwajcarskie Alpy, pokazując w mediach społecznościowych zdjęcia z wyprawy. Rodzinie i bliskim składamy głębokie wyrazy współczucia.

Listen on Spreaker.