Fame MMA

i

Autor: AKPA

Fame MMA 15 - KONFERENCJA 20 lipca. O której godzinie? Co będzie się działo? [BILETY]

2022-07-20 10:54

Fame MMA 15 zbliża się wielkimi krokami. Już 27 sierpnia 2022 roku w oktagonie, rozegrają się pojedynki znanych zawodników i gwiazd internetu. Zanim jednak do tego dojdzie, na wszystkich czeka pierwsza konferencja sportowego wydarzenia. O której godzinie oglądać konferencje Fame MMA 15? Co będzie się działo i gdzie zakupić bilety, aby znaleźć się na spotkaniu na żywo? Sprawdź szczegóły.

Spis treści

  1. Fame MMA 15 konferencja - DATA, GODZINA
  2. Fame MMA 15 konferencja - GDZIE OGLĄDAĆ?
  3. Fame MMA 15 konferencja - BILETY

FAME MMA 15 - konferencja. Kiedy i o której godzinie? Co będzie się działo? Fame MMA to największe wydarzenie sportowo-rozrywkowe w Polsce, które od lat gromadzi dookoła siebie wielu zainteresowanych widzów. Tym razem kolejna edycja wydarzenia powraca, a wraz z nią rewanże w oktagonie i nie tylko! Podczas Fame MMA 15 twarzą w twarz zmierzą się Marta Linkiewicz, znana wszystkim jako Linkimaster i Aniela Bogusz, czyli Lil Masti. Zawodniczki zawalczą jako main event i będzie to gorąca walka o pas królowej freak fights. Zanim jednak do tego dojdzie, na wszystkich czeka I konferencja Fame MMA 15. Podczas jej trwania zostanie przedstawiona pełna karta walk, nowi bohaterowie, a także formuły walk, które rozpalą ciekawość każdego fana. Kiedy i o której godzinie jest I konferencja Fame MMA 15?

Super Sport - Odc. 5 (Świątek, Lewandowski, Guanyu Zhou)

Fame MMA 15 konferencja - DATA, GODZINA

Kiedy i o której godzinie odbędzie się I konferencja Fame MMA 15? Tego nie można przegapić. Konferencja odbędzie się w środę 20 lipca o godz. 20:00, w hotelu DoubleTree by Hilton w Łodzi.

Fame MMA 15 konferencja - GDZIE OGLĄDAĆ?

Gdzie oglądać I konferencję Fame MMA 15? Informacji na ten temat poszukuje wiele osób. Transmisja spotkania, podczas którego poznamy oficjalną kartę walk, będzie dostępna na YouTubie federacji. Start 20 lipca o godz. 20:00.

ZOBACZ TAKŻE: Fame MMA 15 - KARTA WALK. Kto walczy na Fame MMA 27 sierpnia?

Fame MMA 15 konferencja - BILETY

Bilety na pierwszą konferencję Fame MMA 15, były dostępne na stronie ebilet.pl. Niestety zostały już wyprzedane.

Sonda
High League czy Fame MMA? Co wolisz?