Fame MMA

i

Autor: akpa

TRANSMISJA

Fame Friday Arena PPV - CENA. Gdzie i za ile kupić dostęp do gali 21.07?

2023-07-21 20:54

Fame Friday Arena #1 to nowy projekt Boxdela, Wojtka Goli, Krzysztofa Rozpary i Rafała Pasternaka, który zdaniem wielu osób ma szansę odnieść ogromny sukces. Pierwsza gala odbędzie się już w piątek 21 lipca i będzie można obejrzeć ją za pośrednictwem PPV. Ile kosztuje dostęp do transmisji Fame Friday Arena? Sprawdźcie!

PPV na Fame Friday Arena interesuje wiele osób. Gdzie obejrzeć galę? Ile kosztuje PPV Fame Friday Arena #1? Już w piątek 21 lipca odbędzie się pierwsza, debiutancka gala nowo powstałej federacji, za którą odpowiada Boxdel, Wojtek Gola, Krzysztof Rozpara i Rafał Pasternak. Mowa o Fame Friday Arena czyli gali, która odbędzie się na mniejszych obiektach w wielu Polskich miastach. Włodarze zamierzają odwiedzić nie tylko Wrocław, ale także Warszawę, Szczecin, Płock, a nawet Bydgoszcz. Podczas pierwszej gali widzowie będą mogli obejrzeć w oktagonie pojedynek Kubańczyka z Alberto Simao, starcie Daro Lwa ze Świrem, czy też walkę kobiet Olga 'Nanami Chan' Sałacka kontra Elizabeth Lizi Anorue. Ile kosztuje PPV na Fame Friday Arena? Wiemy, ile trzeba zapłacić by obejrzeć pierwszą galę nowo powstałego projektu.

Polacy o polskich gwiazdach i influencerach #EwelinaPyta

Fame Friday Arena PPV

Gdzie kupić PPV Fame Friday Arena? Ile kosztuje? Organizacje freak-fightowe transmitują wszystkie swoje wydarzenia w systemie PPV, dlatego i tym razem w taki sposób będzie można obejrzeć galę Fame Friday Arena #1. Cena PPV wahała się w zależności od pakietu. Wersja Premium kosztuje 39,99 zł, a pakiet Standard 34,99 zł. Aby wykupić dostęp go Fame Friday Arena należy zalogować się na stronie famemma.tv i następnie wybrać pakiet, który nas interesuje.

ZOBACZ TAKŻE: Fame Friday Arena 2023 - KARTA WALK. Kto walczy 21 lipca?

Fame Friday Arena - ZA DARMO

Gdzie obejrzeć Fame Friday Arena za darmo? Gala będzie transmitowana wyłącznie w płatnym systemie PPV. Tak jak w przypadku gali Fame MMA wszelkie transmisje typu strumyk, będą blokowane. Za darmo będzie można obejrzeć najprawdopodobniej dwie pierwsze walki.

Sonda
Fame Friday Arena - jak ci się podoba ten pomysł