clout mma 3

i

Autor: materiały prasowe Clout MMA

CLOUT MMA

Clout MMA 3 - KARTA WALK, DATA, BILETY. Kto walczy w grudniu na Santa Clout?

2023-12-20 15:24

Czekaliście na kolejną edycję Clout MMA? Organizatorzy zapowiedzieli kolejną, w sumie już trzecią edycję wydarzenia, która odbędzie się już pod koniec grudnia. W Warszawie odbędzie się świąteczno-noworoczne CLOUT MMA 3: Santa Clout, a sprzedaż biletów trwa. Kto walczy na Clout MMA 3? Sprawdź najważniejsze informacje na temat zbliżającej się gali.

Spis treści

 1. Clout MMA 3 - DATA, GODZINA, MIASTO
 2. Clout MMA 3 - KARTA WALK
 3. Clout MMA 3 - BILETY

Nadchodzi Clout MMA 3. Kiedy jest gala? Kto walczy? Włodarze federacji chcą najwyraźniej zakończyć 2023 roku z przytupem, dlatego organizują kolejną, w sumie już trzecią edycję sportowego wydarzenia. Już w piątek 29 grudnia odbędzie się edycja Santa Clout w wyjątkowej świąteczno-noworocznej atmosferze. Jak zapowiadają organizatorzy wydarzenia - nie zabraknie tego, z czego Clout MMA jest dobrze znane, czyli z rozwiązywania konfliktów, mocnych sportowych pojedynków i jak się okazuje, przede wszystkim wielu elektryzujących debiutów. Oprócz tego wydarzenie ma zapowiadać ambitne plany federacji na kolejny 2024 rok. Jak się rówież okazuje, federacja postawiła na nowego dostawcę PPV, ponieważ na dwóch wcześniejszych galach transmisja online strasznie się zacinała, a niektórym pomimo wykupienia nawet nie działała. Tym razem za dostarczenie jakości transmisji Clout MMA 3 odpowiadać będzie firma StreamOnline.

AFERA DODOWA! (WERSOW X FRIZ, ŚWIĄTECZNA PŁYTA JULII ŻUGAJ, GIBBS ZŁOTY CHŁOPAK, ROBERT LEWANDOWSKI) | Maks on Air

Clout MMA 3 - DATA, GODZINA, MIASTO

Kiedy jest Clout MMA 3? Wydarzenie nazywane "Santa Clout" przez organizatorów federacji odbędzie się już w piątek 29 grudnia 2023 roku o godzinie 20:00. Tym razem wydarzenie odbędzie się w Studio Polsat 1600 w Warszawie.

Clout MMA 3 - KARTA WALK

Kto walczy na Clout MMA 3? Fani federacji zastanawiają się, kogo tym razem zobaczą w oktagonie. Karta walk Clout MMA 3 jest znana i prezentujemy ją Wam poniżej:

Walka wieczoru:

 • [K-1, małe rękawice]: Tomasz „Gianni” Hajto vs Jakub Wawrzyniak

Karta główna:

 • [MMA]: Marcin „Cesarz” Najman vs Adrian Cios
 • [K-1, małe rękawice]: Denis „Bad Boy” Załęcki vs Patryk „Wielki Bu” Masiak
 • [MMA]: Zbigniew Bartman vs Błażej Augustyn
 • [Boks, małe rękawice]: Wojciech „Rekordzista” Sobierajski vs Grzegorz „Szuli” Szulakowski
 • [K-1, małe rękawice]: Marianna Schreiber vs Monika Laskowska
 • [Boks, małe rękawice]: Marcin Siwy vs Wasyl „Vasyl” Hałycz
 • [K-1, małe rękawice]: Mateusz „Mavs” Szczypior i Krystian „Świstak” Bajor vs Marcin Szwed i Fabian „Banersky” Baner

To jednak nie koniec zaskoczeń! Po walce Denisa z Patrykiem Masiakiem, lekarze podejmą decyzję czy „Bad Boy” może stoczyć kolejne starcie. Jeśli decyzja będzie pozytywna, Denis Załęcki zawalczy z Marconiem w formule MMA na dystansie 3x3 minuty.

Clout MMA 3 - BILETY

Gdzie kupić bilety na Clout MMA 3? Aby być blisko oktagonu i na własnej skórze poczuć emocje związane z wydarzeniem, należy zakupić wejściówkę. Ceny biletów na Clout MMA 3 zaskoczyły jednak widzów, ponieważ zaczynają się od 746.75 zł. Bilety na CLOUT MMA 3: Santa Clout są już w sprzedaży i podzielone są na sektory i kategorie. Można zakupić je online na stronie www.goingapp.pl.