clout mma

i

Autor: screen z YouTube/Lexy Chaplin

TRANSMISJA PPV

Clout MMA 1 - PPV CENA. Gdzie kupić dostęp do Clout MMA i ile kosztuje?

2023-08-05 19:56

Clout MMA to nowy projekt, który pojawił się w świecie freak-fightów. Pierwsza gala odbędzie się już w sobotę 5 sierpnia w COS Torwar w Warszawie i będzie można obejrzeć ją za pośrednictwem PPV. Ile kosztuje dostęp do transmisji Clout MMA 1? Cena transmisji jest już znana.

PPV na Clout MMA 1 interesuje wiele osób. Ile kosztuje? Gdzie zakupić? Odpowiadamy! Już w sobotę 5 sierpnia 2023 roku odbędzie się pierwsza, debiutancka gala nowo powstałej federacji, której twarzą jest Lexy Chaplin i Sławomir Peszko. Mowa o Clout MMA czyli gali, która zagwarantuje gorące emocje, a nawet będzie poszukiwać osób, którym pomogą zdobyć sławę i pieniądze, poprzez Akademię CLOUT CHASER. Przed nami pierwsza odsłona wydarzenia, która odbędzie się w warszawskiej hali COS Torwar. Karta walk Clout MMA 1 jest bardzo gorąca, a wiele osób z niecierpliwością czeka na pojedynek Najlepsza Polska Dziennikarka konta Nikita, a także na zestawienie panów Andrzej Fonfara vs Marcin Najman. Nie można również zapomnieć o pojedynku Tomasz Hajto kontra Zbigniew Bartman, którego wynik ciekawi wiele osób. Sprawdź, gdzie i za ile kupić PPV Clout MMA 1.

Wrócę nad ranem | Nowator | SuperNova Live

Clout MMA 1 - cena PPV, gdzie kupić?

Ile kosztuje PPV na Clout MMA? Cena transmisji jest już znana. Aby obejrzeć galę należy zakupić PPV na platformie CLOUTMMA.tv. Dostępne są dwie wersje sprzedażowe w cenie 34,99 zł i 39,99 zł. Droższa wersja gwarantuje jakość FullHD i dłuższy dostęp do VOD. Jeśli jednak ktoś chciałby pojawić się w COS Torwar w Warszawie, by obejrzeć galę na żywo, cenybiletów na Clout MMA 1 rozpoczynają się od 79 złotych. Przygotujcie się na dwanaście pojedynków, które zagwarantują elektryzujące emocje przez wiele godzin.

Sonda
Czy CLOUT MMA podbije scenę freak-fightów w Polsce?